SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10180
lodzianin1
Myślę że można u mnie znajomy ciśnie ripa ale z andro i zadowolony, sam bym pewnie poleciał lecz mi proporcje nie pasują. Podobnie z bulkami jest.
Ogolnie te środki na plus bo wygoda i cena jest atrakcyjna.

No cóż będzie trzeba spróbować na własnej skórze, dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5271
lodzianin1
Exe andro u mnie lecieli i działało

Podbijam. Badałem estro przed wrzuceniem exe z Andro i miesiąc po - zbija.
1

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 260 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5271
Jak sobie chwalicie (lub nie) GH z Andro? Widziałem badania po 5iu ed po kilkudziesięciu injekcjach na poziomie 5 z hakiem i przy tej samej dawce po roku na poziomie 7. Zdania skrajne tak samo - jedni, że ok, inni, że za mało na wynikach. Badane w odpowiednim czasie, żeby w miarę wykluczyć opcję peptydów.

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11157 Napisanych postów 60557 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 698898
nyru
Jak sobie chwalicie (lub nie) GH z Andro? Widziałem badania po 5iu ed po kilkudziesięciu injekcjach na poziomie 5 z hakiem i przy tej samej dawce po roku na poziomie 7. Zdania skrajne tak samo - jedni, że ok, inni, że za mało na wynikach. Badane w odpowiednim czasie, żeby w miarę wykluczyć opcję peptydów.

Gh Andro było badane pod względem zawartości , wszystko wyszło elegancko , śmiało można inwestować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8229 Napisanych postów 14181 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314252
Pewne gh tak jak imperial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dmq92
Pewne gh tak jak imperial

Imperial na kwicie 96-97% czystości.

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8229 Napisanych postów 14181 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314252
Tak samo andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1125 Napisanych postów 10656 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58518
nyru

Nie sluchaj pajacow odnosnie gh .
Bije androchem gh od poczatku
A tez bilem orginalna apteke i wyniki nie wiele sie roznia.

Ale jak bija zamiast gh peptydy to i wyniki gh wychodza kosmos

Zmieniony przez - snara w dniu 2020-02-18 19:10:07
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46293 Napisanych postów 292651 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434058
DNA tren A

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
lodzianin1
DNA tren A

Pięknie gotują
1

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya