SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4117785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3757 Napisanych postów 3178 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16825
Blacha.
Panax dalej trzyma poziom ? Chodzi o testy


Trzyma poziom sam używam Panax
Test Master Tren bdb . Orale będę dopiero ogarniał to się wypowiem

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3757 Napisanych postów 3178 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16825
Bizon998
Lepiej żeby był płynny sok wtedy się lepiej rozchodzi w mięśniu i nie trzeba często mięśnia zmieniać do wbijania i można wincyj wbić



Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-04-27 19:25:19


Ja co strzał zmieniam miejsce czyli udo lewe udo prawe poślad lewy poślad prawy . W barki jakoś nie lubie bić

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
Psycho Dad
Kreaxxx
Dzień dobry.Ostatnio polecaliscie laba, w którym można zbadać zawartość ,ale nie mogę tego znaleźć.Co to był za lab?Udanej Majówki, życzę.Pozddawiam


Eko-Analiza - Laboratorium Analiz Chemicznych, Bielsko-Biała.

Pisałem do nich koszt 250 i mam podać jakie tam ma być stężenie i jakiś środek,czy to normalne?ja miałem zamiar zerwać etykietę i wysłać ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22714
lodzianin1
Ja wysyłałem tylko do lab4toxa

Ok dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kreaxxx
Psycho Dad
Kreaxxx
Dzień dobry.Ostatnio polecaliscie laba, w którym można zbadać zawartość ,ale nie mogę tego znaleźć.Co to był za lab?Udanej Majówki, życzę.Pozddawiam


Eko-Analiza - Laboratorium Analiz Chemicznych, Bielsko-Biała.

Pisałem do nich koszt 250 i mam podać jakie tam ma być stężenie i jakiś środek,czy to normalne?ja miałem zamiar zerwać etykietę i wysłać ...



Tak to i ja ci koge zbadać, trochę dziwne ale może aby było taniej do jakies konkretnej substancji mają jakieś odczynniki? Ale jak tak to slabo bo z lab4tox dostajesz pełna analizę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Kreaxxx
Psycho Dad
Kreaxxx
Dzień dobry.Ostatnio polecaliscie laba, w którym można zbadać zawartość ,ale nie mogę tego znaleźć.Co to był za lab?Udanej Majówki, życzę.Pozddawiam


Eko-Analiza - Laboratorium Analiz Chemicznych, Bielsko-Biała.

Pisałem do nich koszt 250 i mam podać jakie tam ma być stężenie i jakiś środek,czy to normalne?ja miałem zamiar zerwać etykietę i wysłać ...



To czemu ich nie zapytasz czemu taka procedura zamiast tutaj snuć jakieś domysły? Przecież nikt stąd tam nie pracuje i nie odpowie ci rzetelnie, a każdy tutaj będzie zachwalać "swoje". Ja zakładam, ze chodzi o obniżenie kosztów badania, wysyłając w ciemno pewnie koszty są wyższe, bo szukają nie wiadomo czego i nie wiadomo w jakim stężeniu, więc muszą poszerzyć spektrum działania zwiększając czas na takie badanie i koszty. Dlatego masz 250zł, a nie 500-700.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sally z Androchemu zajada ktoś teraz? Działa tak jak powinno?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Agleciqq
Sally z Androchemu zajada ktoś teraz? Działa tak jak powinno?


Działa jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Agleciqq
Sally z Androchemu zajada ktoś teraz? Działa tak jak powinno?


Jem aktualnie jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470242
Z tymi badaniami to
Np analiza białek 250 jak wysyłasz konkretnie z etykieta co ma być i ile to skupiają się na tym i tylko tego szukają
400 jak w ciemno wysyłasz i sami maja znaleźć co jest w srodku i ile

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium