SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Cofnę się jeszcze dalej. Jak nie skrystalizowany to zaniżone stężenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
To nie wiesz ?tak samo jak tren jasny i kaszel cie nie sponiewierał to tren do kosza %


Pamietam jakby to było dziś :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
opalinho
wiaku1
Test prop Androx - iniekcja w udo bezbolesna. Po ok 2 h pojawia się mocny utrzymujący się ból przez nie całe dwa dni i później spoko.
Test prop endogenic iniekcja tak samo bezbolesna oraz jak narazie praktycznie bez bólu.
Czy to może oznaczać że w endo brak stężenia?
Igły 06*35


To ból po strzale warunkuje,że siedzi to co ma siedzieć?! Ja prdl....


Jakoś się skądś przyjęło, że krótkie estry są bardzo bolesne. Ja tyle propów przerobiłem, od zamówionych zza granicznych for z USA/UK po łatwo dostępne labo igłami od 0,3 do 1,2 i nigdy nic nie bolało. Poza charakterystycznym ukłuciem jak igła wchodziła. Rozumiem, że testo base powinno się pod znieczuleniem miejscowym kłuć. Jak chcie delikatny przedsmak bólu to spróbujcie propa podskórnie podać. Bo testo base aq, winstol aq czy B12 inj to naprawdę akt desperacji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Test base brałem paru firm i zawsze cacy
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
LDL
opalinho
wiaku1
Test prop Androx - iniekcja w udo bezbolesna. Po ok 2 h pojawia się mocny utrzymujący się ból przez nie całe dwa dni i później spoko.
Test prop endogenic iniekcja tak samo bezbolesna oraz jak narazie praktycznie bez bólu.
Czy to może oznaczać że w endo brak stężenia?
Igły 06*35


To ból po strzale warunkuje,że siedzi to co ma siedzieć?! Ja prdl....


Jakoś się skądś przyjęło, że krótkie estry są bardzo bolesne. Ja tyle propów przerobiłem, od zamówionych zza granicznych for z USA/UK po łatwo dostępne labo igłami od 0,3 do 1,2 i nigdy nic nie bolało. Poza charakterystycznym ukłuciem jak igła wchodziła. Rozumiem, że testo base powinno się pod znieczuleniem miejscowym kłuć. Jak chcie delikatny przedsmak bólu to spróbujcie propa podskórnie podać. Bo testo base aq, winstol aq czy B12 inj to naprawdę akt desperacji.
Kolego akt desperacji to Witamina C domięśniowo lub pyralgina domięśnia 2,5g w 4ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Co do bolesności; cypio w udo lekki dyskomfort ogólnie ok. Ten sam vial (tylko inna igła i pompka, żeby nie było) dwa dni później cypio w bark i do widzenia -po treningu barków.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Maj 20
Co do bolesności; cypio w udo lekki dyskomfort ogólnie ok. Ten sam vial (tylko inna igła i pompka, żeby nie było) dwa dni później cypio w bark i do widzenia -po treningu barków.


to jak juz chcesz skonczyc bic taki kwas, najlepiej by bylo w dupe bic, bo ten dyskomfort, nie bedzie az tak przeszkadzal w treningach?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
lordknaga
Maj 20
Co do bolesności; cypio w udo lekki dyskomfort ogólnie ok. Ten sam vial (tylko inna igła i pompka, żeby nie było) dwa dni później cypio w bark i do widzenia -po treningu barków.


to jak juz chcesz skonczyc bic taki kwas, najlepiej by bylo w dupe bic, bo ten dyskomfort, nie bedzie az tak przeszkadzal w treningach?

Dałem przykład ze swojego życia na temat bolesności inj., bo niektórzy twierdzą, że ten czy tamten towar czy partia ma jakiś niewłaściwy składnik, albo nie tak ugotowane. Czasem ten sam dobry i bezbolesny towar jak go wbić w inne miejsce, okazuje się bolesny.


Zmieniony przez - Maj 20 w dniu 2022-10-21 20:49:46
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
mozna zj**ac szota ale sa laby ktore cos spieprzyly przy gotowaniu, mialem np. vertexa kilka lat wstecz, gdzie kazdy szot byl stanem zapalnym (susta) i dalem kumplowi druga paczke, ten sam batch i mial dokladnie to samo co ja... jw. ktos napisal, ja mam podobnie z krotkimi estrami, 'czuje' miejsce injekcji zwykle przez jakis czas a na dlugich, prawie w ogole nie mam takich akcji

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Tak więc jeżeli chodzi o bolesność shota, to tych zmiennych jest więcej niż to, że towar trefny. Czasami nawet zmiana igły i zbyt szybkie podanie może zaowocować "kuśtykaniem" na jedną nogę w pracy ;)

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium