SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 864 Napisanych postów 21612 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329452
Gmsx
Panowie brak dostępu do clena sprawdzonego od Nexium. Dostęny tylko Vertex, brać śmiało czy dać sobie siana i poszukać Nexium lub DB Pharma?

bierz śmiało , cały asortyment vertex bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 151 Wiek 32 lat Na forum 199 dni Przeczytanych tematów 6655
mesja1905
Magda można wiedzieć co tam nie tak z sx od wxn według Ciebie ?

nie jestem magda ale też szamie sx od wxn i przy 2 tabsach dziennie jakoś dupy nie urywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 365 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 58163
Pytanie nie do mnie, ale też wtrącę swoje 3 grosze...

Dość długi czas "stołowałem“ się u wxn. Zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Ostatnimi czasy coś kuleje ewidentnie. W BM nie ma johy, a joha w kapsach klepie duużo słabiej niż w prochu, prosto z wora. Co do sx pierwsza partia była fajna, druga już nie koniecznie i nie jest to tylko zdanie moje, ale też mojej kobiety która nie szamie dużo tego typu specyfików.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 864 Napisanych postów 21612 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 329452
próbowałeś moze skontaktować się ze sklepem żeby dał im sygnał że coś jest nie tak ?
może warto by było , ciekaw jestem ich reakcji.. sam chciałem spróbować parę rzeczy od nich ale po takich opiniach to już sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Poprzedni SX nie byl dla mnie produktem, zeby mnie wystrzelic z butow. Obecny tez taki nie jest. Al etez tego nie oczekiwalem, moze jakies inne oczekiwania macie. Oba zwiekszaja potliwosc na traningu i bardzo hamuja apetyt - biore jedna z rana i druga jak mam beben pusty ok 16stej. Dlatego lubie SX. BM jak dla mnie bardzo mocny produkt i dwuch tabsow bym na raz nie przyja - dla mnie za duzo johy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 365 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 58163
Miałem na myśli w obu przypadkach wersję z 1.3. Tylko przedział czasowy w zakupie pierwszego i drugiego opakowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Aha. Myslalem, ze Ci chodzi o wersje z gera i bez. Jak napisalem dla mnie produkt spelnia oczekiwania. Czyms co wyrwalo mnie z butow byl z 10 lat temu HellFire - nieskonczona motywacja i power. Teraz z nic bym tego nie wziol (podobno te wersie juz nie dostepne) bo bym sie bal, ze mi serce wyskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 2856 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 265547
wincol
próbowałeś moze skontaktować się ze sklepem żeby dał im sygnał że coś jest nie tak ?
może warto by było , ciekaw jestem ich reakcji.. sam chciałem spróbować parę rzeczy od nich ale po takich opiniach to już sam nie wiem

Jakieś dwa dni temu tez ktoś narzekał ale na ich mk677 wiec trochę dziwna sprawa ... opinia wyrobiona i jakosc spadła ? Czy przypadek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Amg27
wincol

Jakieś dwa dni temu tez ktoś narzekał ale na ich mk677 wiec trochę dziwna sprawa ... opinia wyrobiona i jakosc spadła ? Czy przypadek ?

Pfffff.... No Albo komus zalezy, albo sie zyebalo Ja mam jeszcze zapas GW z Andro, a SX od nich przy tych upalach odstawilem dzis bo za goraco. Na razie nic nie bede kupowal, zeby porownac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 750 Napisanych postów 1196 Wiek 39 lat Na forum 182 dni Przeczytanych tematów 19208
Lecę mk z andro i nie powiem złego słowa , jestem bardzo zadowolony
Żona leci Gw i tez jest zadowolona

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-06-26 21:36:47
1

Lux 80’

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1