SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekto30L
Do tej pory miałem tylko stycznosc z nexium i Malaia Tiger.
A szukałem coś w większym stężeniu. Tam cypka. Bo wydaje mi się że lepiej bić jego niż mix raz w tygodniu. Chcem dac dupie odpocząć od kucia.
No i czy jest sens do tego 100mg masteronu?


zostan przy nexium jak brales ispoko jest
suste czy cypio bij co 4dni nie co tydzien bo wahania stezen w krwi sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Ekto30L
pawel82
Ekto30L
Jakie firmy robią cypionat w większym stężeniu niż 200?

Sporo jest takich firm... dobrego cypka w stężeniu 250mg/ml ma np Androchem , Nanda , Kuwait...Firma DNA ma nawet cypa 300mg/ml...jak byś chciał jeszcze coś mocniejszego to Androchem i DNA ma bardzo dobrego testa T-400 , 400mg/ml...




Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-11-12 19:17:42


T -400 to mix testa tak?
Ogarnalem DNA 300mg . Chcem bić raz w tyg.300mg +, 100mg masteronu dla lepszego samopoczucia i libido. Zeszłem z deki (test 400mg +300deka/week)
Chcem lekko zwolnić. A libido upadlo. Mimo kontroli prolaktyny i tak było DD.


Leci u mnie ten cypek DNA z boldem i oba srodki sprawuja sie dobrze. Dla mnie tez wazne ze nie ma problemow w trakcie i po strzalach. Wbijam po 2ml 2razy w tygodniu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
Dugii2
wellone cypka nie dawno bilem byl ok tera leci dna cyp i tez git


bije wellone juz od dluzszego czasu dla mnie rewelacja leci po 4ml jednorazowo inj bezbolesne towar dziala wzorowo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
musculedream
Meride z Vertexu polecm , a tani lab i wysoka jakosc to genamed:)


u mnie na silownie babki wcinaja ta meride vertexu i bardzo sobie chwala, zadowolone bardzo z niej. genameda bilem kupe lat niezmiennie dla mnie mega firma, tania i jakosciowo akutalnie mega dobrze wypadaja


Horacy11
Witam.
Z czego celowac aktualnie clen i meridia to pierwsze pytanie?
Drugie odnosnie dlugich estrow wczesniej lecialem na krotkich DNA prop npp metka i winko bylem zadowolony ale pytanie dotyczy innych srodkow teraz na okolo 6miesieczny cykl:
test cypionat ewentualnie enan
bold
masteron dlugi estr
oxandrolon lub turanabol
Dziekuje.



clen vertex pharma dla mnie petarda, cypio enan bold wellone i genameda polecam, bold z nexiuma znajomy akutalnie jest i mega chwali sobie, oxa czy tura genamed i vertex bdb
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Dzieki wszystkim za rady. Inj zamowione z DNA, na krotkich lipy nie mialem to pewnie macie racje ze i na dlugich bedzie dzialac. Najwiekszy problem z meridia ale to jeszcze popytam dilow. Jeszcze pytanie o Anastrozol TEVA ponoc to walek to prawda bo u mnie roznie o tym sie mowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PYTANIE: Panowie NPP z firmy Central Pharm?? Jakieś opinie? Ktoś, coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
AsBigAsYou
PYTANIE: Panowie NPP z firmy Central Pharm?? Jakieś opinie? Ktoś, coś?


Testy działały ok
W hexie był sam prop
Firma sredniawka (kiedyś) nie wiem jak aktualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
Horacy11
Dzieki wszystkim za rady. Inj zamowione z DNA, na krotkich lipy nie mialem to pewnie macie racje ze i na dlugich bedzie dzialac. Najwiekszy problem z meridia ale to jeszcze popytam dilow. Jeszcze pytanie o Anastrozol TEVA ponoc to walek to prawda bo u mnie roznie o tym sie mowi?


Jesli masz na mysli ten z pl to jest dobry. Ale ten z ang napisami ludzie mowili ze nie zbijal im estro. DNA tez jestem na krotkich i zadowolony. Kolega prop z trenem ace lecial dobre. Zastanawia tylko fakt ze lab ma tyle srodkow w ofercie a np hexy nie ma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3813
Witam
Jak wyglada temat z Magnus Pharmaceuticals cały czas ok? Głównie chodzi mi o testosteron i jeszcze hcg Magnyl? Czy ktoś coś?
Pozdrawiam

ciągła walka o mięcho;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15647 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194828
Że słyszenia Magnus ok
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium