SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4100776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 266 dni Przeczytanych tematów 4746
Piękny /młody
Anubis dobry lab. Miałem testy p/c/e i zawsze wyniki na badaniu test. Wychodziły takie same jak na AC.
Co do orali to duża pucha i często na dnie zostaje sporo prochu z tabsów
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Testy to akurat slaby wyznacznik
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
to cienko im wychodzil tluczenie tych tabsow... pamietam jak mialem kiedys mete galaxy, tabsy byly takie popielaste, niektore polamane w pol a jak konczylo sie sloiczek, to na dnie te paparochy/pozostalosci, wygladaly jak by ktos kiepa strzepywal
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22700
Jacoo88
Piękny /młody
Anubis dobry lab. Miałem testy p/c/e i zawsze wyniki na badaniu test. Wychodziły takie same jak na AC.
Co do orali to duża pucha i często na dnie zostaje sporo prochu z tabsów



Dobry cały lab bo testy mają dobre?I takie to właśnie opinnie ludzi są ....
Ktoś ma w ofercie to tak samo jak i miał Dna,Sarurna i inne nowe ,chwilowe wynalazki zobaczymy jak to długo bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22700
Pomperiusz
Jak soda warto nadal inwestować ?

Miałem kolegę bardzo chwalił sodę ...ale jak przeszedł na Andro to już na nim został i nie chciał innej firmy:) Wiele kolego z silki chwali swoje firmy ,ale jak przechodzą na Andro lub Squibb to nie chcą już niczego innego.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 266 dni Przeczytanych tematów 4746
Kreaxxx
Jacoo88
Piękny /młody
Anubis dobry lab. Miałem testy p/c/e i zawsze wyniki na badaniu test. Wychodziły takie same jak na AC.
Co do orali to duża pucha i często na dnie zostaje sporo prochu z tabsów



Dobry cały lab bo testy mają dobre?I takie to właśnie opinnie ludzi są ....
Ktoś ma w ofercie to tak samo jak i miał Dna,Sarurna i inne nowe ,chwilowe wynalazki zobaczymy jak to długo bedzie


Znaczy się piszę o tym co ja testowałam. Bo takie ogólnie pytanie było zadane.
Jesli ktoś sb chce 30 vial ogarnąć żeby zaoszczędzić to raczej też chodzi o jakiś estr t. A nie tren np.

Czy to nowy wynalazek? myślę,że spora liczba ludzi dobrze zna i kojarzy ; )

To,że testy to słaby wyznacznik to też nie do końca, bo stosując nawet tylko tyle można
Sobie pewne zdanie wyrobić i się nim podzielić. Po to te forum
Też stosuje w większości AC,ale anubis bdb znam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po 6 latach znów chce się doładować, jakieś Laby polecacie ? Będę się rozglądał za nabyciem, chciałbym tym razem Androchem spróbować i będę się rozglądał za nim, możecie jeszcze powiedzieć jakie Laby trzymają poziom teraz ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Do czego masz dojście i w jakie środki celujesz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 790 Napisanych postów 551 Wiek 43 lat Na forum 183 dni Przeczytanych tematów 5917
Mat789
Po 6 latach znów chce się doładować, jakieś Laby polecacie ? Będę się rozglądał za nabyciem, chciałbym tym razem Androchem spróbować i będę się rozglądał za nim, możecie jeszcze powiedzieć jakie Laby trzymają poziom teraz ?



Andro, Panax, Nexium, IONS, Vertex, Monster, Squibb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4437
Mat789
Po 6 latach znów chce się doładować, jakieś Laby polecacie ? Będę się rozglądał za nabyciem, chciałbym tym razem Androchem spróbować i będę się rozglądał za nim, możecie jeszcze powiedzieć jakie Laby trzymają poziom teraz ?

Andro to pewny lab. Z mojej strony mogę ci jeszcze polecić endogenic, medical pharma i novous pharm.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium