SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34545 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938522
Mellopl
T400 z DNA Labs - mam pierwsze wrażenia że jakoś nie ma kopyta ten soczek. Jakieś doświadczenia?

Jeśli mowa o DNA Laboratory to na tym teściu lecę już dobrych kilka miesięcy , dla mnie działa dobrze...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-07-06 15:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
Gorillaz czy kuwait?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2604
Gorillaz idpusc scierwo jakich malo ,dalem sie kupic ,testy byly ok ,tren e 600mg tyd nic nie klepalo ,do tego lecial masteron e400mg c5d zero czucia ,a gosc ze strony minpisal ze nie mozliwe a na K** jest tam temat założony od goriyli i jeden obronca tam walczy ze zyciowke ma na tym ! Kuwejta nie znam a goryli moge wrzucic zakupy od nich plus rozmowy jak sie zalilem ze nie działa..zapomnijcie o tej firmie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
tam jest tez odwrotnie o labie, o ktorym tu glosno ogolem 2 obozy ale z tych 2 bym celowal bardziej w kuwejta, jesli to tylko 2 jakie mozesz w ogole dostac...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
fredka
Hejka, szanal ktoś clen z DNA?


Moge przyrownac do DB ktory tez bralem. Oba dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2604
Lord tak jak piszesz tylko ,ze tam jest jeden obronca ktory zalozyl temat i walczy tam jak tygrys ze nie ma lepszego he a co do tego co tu jest powielany to nie wiem i nie mam zamiaru testowac bo juz jestem tym zmecxony i za stary,szkoda mi czasu za nimstwierdze czy w marbe nie poszlo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34545 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
Witam czy ma ktoś styczność z hormonem wzrostu eurotropin?czy ktoś bral jak opinie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luki1981.
Gorillaz idpusc scierwo jakich malo ,dalem sie kupic ,testy byly ok ,tren e 600mg tyd nic nie klepalo ,do tego lecial masteron e400mg c5d zero czucia ,a gosc ze strony minpisal ze nie mozliwe a na K** jest tam temat założony od goriyli i jeden obronca tam walczy ze zyciowke ma na tym ! Kuwejta nie znam a goryli moge wrzucic zakupy od nich plus rozmowy jak sie zalilem ze nie działa..zapomnijcie o tej firmie .


wstaw rozmowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luki1981.
Nikt nie bije ? Bo biorac takie srodki ocxytaja sie ,ze nie wiadomo co one zrobią,często sie z tym spotykam,a wezmę clen na lato pizze bede wp*****lal reszte clen odwsli roboty i pizniej ze dany srodek nie dziela


na clenie to srednio tak mozna ale na t3 mozna jesc od h**a i nie tyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej