SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1073319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1921
metadon taniej aromka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 952 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53731
Dugii2
Kulmas ty żyjesz

Zyje, ale nie koksuje ponad 3 lata, na silke chodze rekreacyjnie, teraz lecze zapalenie stawow krzyzowo-biodrowych i szukam przyczynę tego zapalenia. Ogólnie ch**nia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1921
Mam takie pytanie znajomy jest teraz na hcg 1000ui e4d + master 50mg e3d czy takie połaczenie jest ok bo nigdy nie korzystałem z takiego schematu a co do mastera to jakie firmy dobre polecacie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11157 Napisanych postów 60557 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 698898
Z masterów biłem Andro i Nande , znajomy leciał DNA , każdy jeden master długi czy krótki gitarka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4122 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289475
kulmasBAN
Dugii2
Kulmas ty żyjesz

Zyje, ale nie koksuje ponad 3 lata, na silke chodze rekreacyjnie, teraz lecze zapalenie stawow krzyzowo-biodrowych i szukam przyczynę tego zapalenia. Ogólnie ch**nia.

Sprawdź priv bo mam kierwa cos podobnego do Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2742 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
MrBear
Mam takie pytanie znajomy jest teraz na hcg 1000ui e4d + master 50mg e3d czy takie połaczenie jest ok bo nigdy nie korzystałem z takiego schematu a co do mastera to jakie firmy dobre polecacie ??

niedawno skonczone Dna dlugi/krotki lecial miks oba mozna polecic,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 652 Napisanych postów 652 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4128
Egzogen DNA dobre mastery,

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8229 Napisanych postów 14181 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314249
Sportsman1
Własnie chcialem BCP z Nouvex ale są tylko 20mg. Tak szybko bym nie zużyl. Tym bardziej ze raczej bede robil w soli fizjologicznej, bo woda bakteriostatyczna niedostepna. A w soli fiz. moze stac w lodowce krócej...
dasz mg ed to masz na 3 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19673 Napisanych postów 67313 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560668
Sportsman1
Skąd aktualnie brać BPC-157 iniekcyjne? Jaki lab? Opinii jest mało i są bardzo różne, na zagranicznych forach tez.

Excelsior,
Nouveaux,
Bio-peptide,

MrBear

Platinium,
Squibb,
Nouveaux,
AQ,
PHD,
DB,
BM,
MT,
Bioniche,

np...
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
Kamilpkk
Exelsior bpc bardzo dobre,leci od 3 tyg,mialem bole sciegna achillesa i bpc napewno pomaga w leczeniu

Jak biles, gdzie i ile?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy