SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 240 dni Przeczytanych tematów 1619
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Nie podajemy cen !!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Patriotaa
Masz przecież odnośniki do labu żebyś mógł sobie sprawdzic prawdziwość wyników więc w jaki sposób mieli by niby kontrolować wyniki stezen? Sporo labow jest tam sprawdzonych i dużo pokrywa się z tym co np poleca się tutaj więc trochę mi ciężko uwierzyć w ta teorie no ale nie mówię że nie masz racji

A problem ze stezeniami HCG to jest fakt, ja teraz bije shree i mam badanie ze siedzi tam 5000 ale szczerze to mam tak samo pewne wątpliwości



Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-10-05 10:38:20


Wiem że był już problem opisywany z wiarygodnością tych numerow badań tego labu ale nie znajdę tego teraz
Jakby takie badanie wrzucił na forum krzykacz czy lodzianin to bym uwierzył ,a nie strona która sama wypisuje do firm co do wyników badań jakie mają wyjść na ich stronie za odpowiednią opłatą
A firmy typu domestic medical itp zawsze ponad normę stężenia
Mowa o stronie gdzie regularnie są wrzucane badania różnych firm
I oczywiście w tym labie
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
O czym mówimy tak w ogóle . Powstaje stronka i ktoś za grube tysiące udostępnia badania pro bono dla ludu ? Ktoś kiedyś sprawdził prawdziwość badań wrzucany od tak sobie do netu i okazało się po numerze seryjnym danego badania że dotyczyło ono czego innego lub takie badanie wcale się nie odbyło . Masz drukarkę masz wszystko .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
No ale o czym rozmawiamy masz Egon na tych wszystkich raportach hasła dostępu i wpisując to hasło i numer seryjny badania na oficjalnej stronie tego labu możesz pobrać sobie raport. Sprawdziłem kilka i wszystko się zgadza. Badanie SAA w tym labie kosztuje 249zl co nie zmienia faktu że taka dzielność charytatywna jest nieco podejrzana. Dlatego żeby bylo jasne nie twierdzę że te badania wszystkie są legitne natomiast ten lab jest normalnie zarejestrowany w KRS, jest we Wrocławiu a jeśli miałoby dochodzić do fałszowania tych badań to musiloby chyba do tego dochodzić na poziomie labu, no chyba że ta strona udostępniajaca te badania nie jest powiązana w żaden sposób z tym labem i ktoś przekłada towar z fiolki do fiolki i celowo zaniża albo zawyza stężenia. Nie wiem czy to jest w ogóle fizycznie możliwe ale tak czy inaczej to wszystko to są jakieś grube pomówienia co ostatnio w Polsce jest modne i bez dowodów ja tam bym nie powielał takich teorii. Nie będę tutaj żadnych badań już udostępniać jeśli waszym zdaniem ten Magnus np działa to luuz, ja tego nie bilem nigdy i nie wiem może faktycznie jest to co jest napisane na etykiecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 240 dni Przeczytanych tematów 1619
Charytatywnie? Zdajecie sobie sprawę, ze jest multum ludzi, którzy banknotem 500 zł podcierają dupe? Co to dla kogoś wysłać fiole na badania za 250 zł. Sa trenerzy którzy mają grupy na fb z klientami swoimi i robią zrzutę po 10 zł na badanie środka. Już się spotkałem z tyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
A ja nie wiem czy charytatywnie, ja tylko odbilem pileczke Egonowi który stwierdził że to pro bono dla ludu. Na tej stronie nie ma żadnej informacji o tym kto finansuje te badania. Na instagramie jest tylko imię i nazwisko. A to o czym mówisz to jak najbardziej ja się zgadzam. Oo taki domestic lab moglibyśmy tutaj sprawdzić co by rozwiać wątpliwości :D ale komu się chce tym zajmować, jak ktoś ma dojścia to sprawdzonych środków to kombinować nie ma sensu za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Witam, testo cypionat, co byscie wybrali ?

merck, global,kuwait, atletic



Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2023-10-05 19:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
kadafi2
Witam, testo cypionat, co byscie wybrali ?

merck, global,kuwait, atletic




Zmieniony przez - kadafi2 w dniu 2023-10-05 19:32:27


Merck jak to ten w 1 ml
Następnie kuweit
Global
Ostatni Atletic ale to dlatego że nie słyszałem o tym labie
Osobiście myślę że każdy test z tych będzie działać, weź flakon na próbę czy nie bolesny wbij że 3-4 lotki zbadaj testa dzień po inj koszt 25-35 zł w labie jak będzie ok kupisz sobie na cykl resztę
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 91 Na forum 212 dni Przeczytanych tematów 2087
Dziękuję Lodzianin1, bardzo cenię Twoja wiedze, kiedys byly tutaj SOG'i, teraz kliknalem Ci szacun
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium