SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Vertex Pharma pewniaczek, same pozytywne opinie od inj po orale.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bakaacz666
Mam do wyboru BM pharmaceuticals, Vedi pharma i Nexium . Potrzebuje propa z deka, który lab byłby najlepszym wyborem ?


Z tego wybralbym BM.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402374
janusz842
vertexa deke ktos bił może? bo na nią teraz będe przechodził? i testy vertexa?


bierz śmiało , działa jak należy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Bakaacz666
Mam do wyboru BM pharmaceuticals, Vedi pharma i Nexium . Potrzebuje propa z deka, który lab byłby najlepszym wyborem ?


Bede bral 2 deki wlasnie z bm testy zaczynam kompletowac powoli, sam pytalem czy w ciemno brac ten lab i pisali ludzie ze dalej dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105923
Panowie z ciekawości brał ktoś stą DNA towar? bo zawsze biorę bioniche ale ten DNA wychodzi cenowo fajnie i się zastanawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
DNA dobry lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Moj dil tez ma tego Dna i tez mowi ze dobry ,bede potrzebwal oral do cyklu z laba co lece nie ma go i chyba nie bedzie mial ,ma Dna i jest on tanszy od reszty ,wstrzymam sie zobacze jak rozwinie sie sytuacja z tym labem moze faktycznie dobre

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Sono Tutti
Witam , Panowie mam pytanie czy warto cos z tego brac?

-omni 75iu
-geno 36iu
-clinic 100iu




Jesli oryginal to warto ale raczej waly wiec krotko i na temat: nie warto

Szukaj pewniejszych i sprawdzonych gh.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Yhy dzieki BigMen, mieszkam w uk moj Ziomek bije to omni mowi ze dziala chlopa znam dobrze widze jak je I jak wyglada ale czy tam jest gh ch** wie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 392
Witam
Antek jaki lab polecacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium