SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Clen z nexium? Bo tylko do takiego będę miał dostęp. Lecę na bayernie i 0,8 - nie potrafię nic napisać taka trzesawka


Zmieniony przez - Wosjkowyy w dniu 2022-03-19 22:07:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3241
Wosjkowyy
Clen z nexium? Bo tylko do takiego będę miał dostęp. Lecę na bayernie i 0,8 - nie potrafię nic napisać taka trzesawka



Zmieniony przez - Wosjkowyy w dniu 2022-03-19 22:07:22

Nie wiem jak dziś , miałem zapas z zeszłego roku , rewelacja . Meta i wino też elegancko z nexium .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Siema.Widze rozmowy o Squibb,czy ktoś uważa że to słaba firma,czy po prostu nie warta swojej ceny?
Co do do propka i cypka to ,gdy dałem dwóm kolegom te estry teścia ,to byli bardziej zadowoleni,niż po innych underach...
Cypek bolał kolegę, mnie nic ,więc tak jak pisaliście jednemu odpowiada drugiemu nie


Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2022-03-20 08:55:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364458 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669179
rozwiń bardziej zadowoleni niż po innych underach? bo ja biłem w życiu z 15 firm i jeśli nie było problemu z bolesnością to nie widziałem żadnej różnicy ,jesli w srodku było to co deklarowane
nikt nie pisze ze to słaba firma ug jak kazde inne też mieli wpadki , po prostu mocno pimpowane i ceny z kosmosu
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Bo po prostu inne ug były chuyowe, proste. Skłib to dobry lab, ale nie wart swojej ceny, bo nie ma w sobie nic magicznego jak to przedstawiają panowie z tej firmy.
Kolejny temat science fiction który się już ileś ciągnie. Trochę średniowieczem zajeżdża.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Wosjkowyy
Clen z nexium? Bo tylko do takiego będę miał dostęp. Lecę na bayernie i 0,8 - nie potrafię nic napisać taka trzesawka



Zmieniony przez - Wosjkowyy w dniu
2022-03-19 22:07:22



Kumpel ostatnio wrzucił i mówił, że aż za mocno klepie „chyba cos dosypanie, bo mocniej niż ten z dB działa”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14506
Która susta teraz najpewniejsza który lab biliście ostatnio coś dobrego proszę o opinie dzięki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
maćkowiak
Która susta teraz najpewniejsza który lab biliście ostatnio coś dobrego proszę o opinie dzięki pozdro
napisz do czego masz dostęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Squib bardzo dobry ,nigdy nie zawiodłem się ale ceny na pewno wyższe niż niektóre undery
Zreszta wszystko zależy od dojścia bo patrząc na necie to nawet średnie undery maja kosmos ceny

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14506
jaaaaa85
maćkowiak
Która susta teraz najpewniejsza który lab biliście ostatnio coś dobrego proszę o opinie dzięki pozdro
napisz do czego masz dostęp
Platinum , pacyfic , Malay Tiger ale to chyba słabe laby i dlatego pytam co było by pewne z innych labów to postaram się o coś innego


Zmieniony przez - maćkowiak w dniu 2022-03-20 14:00:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium