SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14694 Napisanych postów 64041 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 546146
arek.z90
krzykacz
Biosira & DB bdb cleny - DB w ogóle sporo pozycji pod redukcje ma chyba najwięcej z labów jakie znam bo jakieś 6.

---
AdamKO84

Mam skończone 5 klas podstawówki to potrafię czytać

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2175.html#post-19086563

Tylko 5?? Ja ma 8.... Dwie pierwsze i sześć drugich ;)

...
5

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41441
Kujony!!!
1

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14694 Napisanych postów 64041 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 546146
Mieliśmy tą samą naucycielke ...tyle, że Arek młodą i ładną jeszcze ...a ja już starą i pomarszczoną
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 182 Napisanych postów 1754 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31987
pawel82
Zaucha
Kolezanka rozglada sie za dobrym clenem co jest teraz dobrego na rynku?

DNA , Nanda , DB...bardzo dobre cleny...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-09-13 08:50:20

DB pharma zaj**isty clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4166 Napisanych postów 3781 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144846
krzykacz
Mieliśmy tą samą naucycielke ...tyle, że Arek młodą i ładną jeszcze ...a ja już starą i pomarszczoną

Dlatego po tych ośmiu latach rzuciłem szkole, bo się cholera pomarszczyla ;)
A serio to czasami te starsze mają coś w sobie, że przebijają młódki . Np w Bydgoszczy w labie jest pielęgniarka, która ma dobrze po 50-tce, ale ma coś zaj**istego w sobie.....albo to czarownica i ma jakąś moc :)
3

Dopoki walczysz jestes zwyciezca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 191 Wiek 36 lat Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 2992
Albo poprostu masz za duzo tescia w sobie I wszystkie sa ladne dla ciebie :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1119 Napisanych postów 2014 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79566
arek.z90
krzykacz

A serio to czasami te starsze mają coś w sobie, że przebijają młódki . Np w Bydgoszczy w labie jest pielęgniarka, która ma dobrze po 50-tce, ale ma coś zaj**istego w sobie.....albo to czarownica i ma jakąś moc :)

O tej twojej Pani 50+ z labu i fryzjerce Kasi, która się słodko czerwieni już kiedyś pisal8smy na forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4166 Napisanych postów 3781 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 144846
Gubi83
Albo poprostu masz za duzo tescia w sobie I wszystkie sa ladne dla ciebie :)

Chyba to nie to, bo razem z nią jest tam druga, młoda i ładna, ale jakoś ta starsza lepiej działa. Już dawno tam nie byłem.
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
kosta83
arek.z90
krzykacz

O tej twojej Pani 50+ z labu i fryzjerce Kasi, która się słodko czerwieni już kiedyś pisal8smy na forum

No widzisz? I nadal Ja pamiętam :) a Kasia już mężatka, a więc kręci jeszcze bardziej ;)
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2339 Napisanych postów 2101 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40149
krzykacz
Zaucha
Kolezanka rozglada sie za dobrym clenem co jest teraz dobrego na rynku?

Nouveaux np...

w tygodniu na silce paru bykow o tym gadalo ale myslalem ze sie przeslyszalem z tym labem, a jednak to prawda Nouveaux puscilo saa fajnie bo pepki od lat na topie
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheyvita