SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
A po co bawić się w nowości jak są sprawdzone stare firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 714
Witam chodzi o oxe i masteron mam do wyboru AlphaGEN Alchemia DNA laboratory i Androchem, macie cos sprawdzonego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Aquila opinie o tym labie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
matisonek
Witam chodzi o oxe i masteron mam do wyboru AlphaGEN Alchemia DNA laboratory i Androchem, macie cos sprawdzonego?


DNA i andro badane i ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Horacy11
Aquila opinie o tym labie?


Testy klepia jak potrzeba i bezbolesne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
matisonek
Witam chodzi o oxe i masteron mam do wyboru AlphaGEN Alchemia DNA laboratory i Androchem, macie cos sprawdzonego?


Master E z DNA sprawdzony z resztą brak doczynienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938519
matisonek
Witam chodzi o oxe i masteron mam do wyboru AlphaGEN Alchemia DNA laboratory i Androchem, macie cos sprawdzonego?

Androchem i DNA śmiało można brać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Chyba rzadko pojawiają się takie pytania i jeszcze rzadziej odpowiedzi na nie. Ale jak to się mówi próba nie strzelba nie zabije.

Przechodząc do pytania. Które laby dające możliwość sprawdzenia oryginał/fake na swoich stronach internetowych (kody) są warte inwestycji, biorąc pod uwagę jedno, jedyne kryterium i żadnego innego, tj. bezpieczeństwo, czyli czystość środka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Apteka tylko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 197 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34415
Apteka to na pierwszym miejscu, równocześnie na podium są kolejne miejsca...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej