SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 272 dni Przeczytanych tematów 4707
flex1976
Muad"Dib
Państwo a co by brali, o testa prop. pytam? Propitrex150(Concentrex Laboratories) 150mg/ml czytam na zagranicznych forach że jest dobrze ale 150mg na pewno tam niema, albo Test-Prop 100 Genesis? ewentualnie PHARMA LAB?

Szukaj czegos pewniejszego , choć prop to zapewne będzie tylko zależy w jakim stężeniu

W co celować jeśli o krótkiego testa chodzi? Nie mam ruchu za bardzo, więc może będę musiał zadowolić się tym co mam w zasięgu. Może będzie też opcja jednorazowa coś aptecznego z Polski dostać, ale to tez na dniach wyjdzie.

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3818 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
W pl aptece nie ma propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2276
Scorpio Pharma stanazol/turanabol ktoś coś słyszał czy tam używa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 75 dni Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2321
lodzianin1 wrzuciłem fotki. Nie macie się co nakręcać. Skoro mam tego parę flakonów to co w tym dziwnego, że dochodzę czemu tak słabo wypada?

Why So serious??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 272 dni Przeczytanych tematów 4707
dmq92
W pl aptece nie ma propa

Tak tak, prolongatum bym brał, jesli o apteke chodzi, lepszy rydz niż...właśnie. Mam problem z zaopatrzeniem, ale celuje w propa. tego mi trzeba.

Zmieniony przez - Muad"Dib w dniu 2019-04-18 11:34:30

Umysł...duch i ciało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3818 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
Prop bioniche bm andro genamed. Te bralem i dzialaja. Prolo bym sobie odpuścił to ma marne stezenie i ml w ch** wychodzi i cena kosmos

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-18 11:40:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13149 Napisanych postów 63501 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543543
Muad"Dib
W co celować jeśli o krótkiego testa chodzi?

Platinium Labs,
BM,
Bioniche,
Malay,
DB Pharma,
Vedipharma,

Moje ostanie propy to w kolejności Platinium, Primus Ray, Hubei 2ml.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42871 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533308
Muad"Dib
flex1976
Muad"Dib
Państwo a co by brali, o testa prop. pytam? Propitrex150(Concentrex Laboratories) 150mg/ml czytam na zagranicznych forach że jest dobrze ale 150mg na pewno tam niema, albo Test-Prop 100 Genesis? ewentualnie PHARMA LAB?

Szukaj czegos pewniejszego , choć prop to zapewne będzie tylko zależy w jakim stężeniu

W co celować jeśli o krótkiego testa chodzi? Nie mam ruchu za bardzo, więc może będę musiał zadowolić się tym co mam w zasięgu. Może będzie też opcja jednorazowa coś aptecznego z Polski dostać, ale to tez na dniach wyjdzie.

Celuj w Androchem , Nanda , Nexium , DNA i Kuwait...dobre i bezbolesne propy
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Mój przedostatni prop to genamed i bdb wypadł. Teraz Pblab akurat leci bo zapasy miałem. Wcześniej platyna i nexium też bdb.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7620
Witam
Soki z Androchem tri-tren czy faktycznie tam sa trzy rozne estry ? Cczy lepiej wziac trena enana ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1