SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 476345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 244 Napisanych postów 276 Wiek 41 lat Na forum 265 dni Przeczytanych tematów 1707
W gronie moich znajomych co bija T-400 DNA zbiera same pozytywne opinie. Czy to przed tymi badaniami czy po po prostu bija tego testa i rosna a wynik testa na papierze bardzo wysoko wrzucalem raz badania kolegi tez po czterdziestce test 10x norma prawie. Ja natomiast z testa enana i deki DNA jestem zadowolony.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5809 Napisanych postów 47141 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 573748
Z DNA bite osobiście i przez znajomych prop, test enan, T-400, tren A, master A, deka, bold, meta inj , wszystko działa elegancko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15462 Napisanych postów 64380 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 547948
DNA helios pewna pozycja to trzeba przyznać dobry kolega leci ze swoją panną i grzeje równo. Także poza topowym DB Pharmy jakby ktoś się przymierzał do heńka to śmiało jeden czy drugi będzie hulał dobrze.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 442 Napisanych postów 324 Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 9774
Ja właśnie skończyłem flakon heliosa z dna, za tydzień idzie następny i potwierdzam - dobry towar. Zdecydowanie lepsza opcja niż tabsy jak dla mnie.

Zmieniony przez - hipopodryl w dniu 2019-10-14 10:51:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2121
Panowie, co teraz z T3 najlepiej brać? Novo nie do dostania... Tiromel, UniPharma, Virtutis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 30202 Napisanych postów 267185 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1353189
Postawił bym na tiro lub poszuka novo idzie jeszcze wyrwać

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2121
lodzianin1
Postawił bym na tiro lub poszuka novo idzie jeszcze wyrwać

Ni uja, próbowałem, u dostępnych źródeł wszędzie braki.

Tiro latają wałki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 30202 Napisanych postów 267185 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1353189
Latają weź opakowanie zjedz z 4 dni po 2 tabsy i bierzesz rano całość min godz przed badaniem i podskoczysz zrobisz badanie Ft3 i będziesz wiedział
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 194 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6317
z czego brac wino tabsy ? ions bedzie dobry? jakie jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5809 Napisanych postów 47141 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 573748
fikakowo
z czego brac wino tabsy ? ions bedzie dobry? jakie jeszcze?

Dobra winko oral masz np z Androchem , DNA , Nanda , Kuwait i Alpha Zeneca...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WPC zestaw