Moim okiem to sylwetka doskonała, ukształtowana świadomie, pełna wyraźnie zaznaczonych mięśni z zachowaniem walorów estetycznych, kobiecości, subtelności, dotyczących zarówno sylwetki jak i urody zawodniczek. Dla mnie zawodniczki sylwetkowego fitness to „królowe doskonałości”. Doskonale dobrany image stanowi dopełnienie całości. Z moich obserwacji wynika też, że znaczenie ma fryzura, powinna być gładka, włosy najlepiej spięte w koński ogon, co optycznie podkreśla szerokość barków. W ten sposób optycznie poprawia się proporcje zawodniczki.

Sylwetki polskiej sceny kulturystyki i fitness - Kaja Rybicka

Tytuł Mistrzyni Polski ma na swoim koncie Kaja Rybicka. Zawodniczka o dobrych proporcjach pionowych i poziomych, ma szeroką obręcz barkową w stosunku do talii i bioder. Wąska talia z zarysem mięśni prostych i zębatych brzucha. Nogi mają dobre proporcje kości długich, co przy wzroście 160 cm jest szczególnym atutem. Czworogłowy uda -wyraźnie widać zarysy mięśni czworogłowych.

Bokiem - wąska talia w stosunku do obręczy barkowej, ładna linia bioder i nóg. Widoczny naprężacz powięzi szerokiej, smuga biodrowo-piszczelowa oddzielająca mięśnie przedniej części uda od tylnej. Tyłem - plecy mają kształt literki V i dobry rysunek, widoczne są mięśnie naramienne - tylny akton, czworoboczne, obłe (większe i mniejsze), wąski pas, pośladki mają ładny kształt, są pełne, dobrze oddzielone od uda.

Podsumowując, zawodniczka z ogromnym potencjałem, atutem są dobre proporcje ciała, nogi o ładnym kształcie nie powinny jednak zwiększyć objętości. Wypełnienia wymaga przede wszystkim obręcz barkowa, mięśnie naramienne powinny być większe, poprawy wymaga jakość i gęstość mięśni. Prezencja doskonała, piękna kobieta wnosząca mnóstwo radości i energii na scenę, uśmiech, który mocno absorbuje widza. Forma startowa Kai jest dobra, zapewne głębsze odtłuszczenie –„wyostrzenie sylwetki” podwyższyłoby poziom sportowy zawodniczki. Pozostaje mieć nadzieję, że pojawi się na scenie w świetnej formie, by sięgać po najwyższe trofea.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4chQLsQaqU

Komentarze (2)
natalijka

akurat ta Panią wieloktornie widziałam na żywo (czasem kręciła się na tej samej siłce co ja) - jej nogi to kosmos :) i na żywo są większe. zdjęcia nie oddają jej pięknej sylwetki :)

0
KidBuu

Videl, masz rację :)

0