SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Siema,muszę skrócić mase do 2,5 miesiąca (planowo miało być 3-4)
Leci deca i test i teraz pytanie - chcislem lecieć sam test i deca ale niestety mam mniej czasu…chce dołożyć od dzisiaj do września METE. To będzie moja 1 styczność,także jaka firma mety najlepsza? Chyba ze w tych czasach nie warto łykać mety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ułożyć spalacze od najlżejszego do najsilniejszego? Co słabe a co mocne? Wiadomo że dieta najmocniejsza a tak poza tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Agleciqq
Jak ułożyć spalacze od najlżejszego do najsilniejszego? Co słabe a co mocne? Wiadomo że dieta najmocniejsza a tak poza tym?
to nie temat od spalaczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Eagle13
Skoro lepsze to czemu każdy wali Clen, chyba że mają w lodówce serce zapasowe


Mety Antki tez wala a zapasowej wątroby nie maja a wiec
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 24927
ziki2000
Eagle13
Skoro lepsze to czemu każdy wali Clen, chyba że mają w lodówce serce zapasowe


Mety Antki tez wala a zapasowej wątroby nie maja a wiec
ale masz lepszy oral od Antka co daje mniej saidów a takie same benefity? Nie. Ale skoro masz spalacz który rzekomo działa tak samo a biorą ten z gorszymi efektami ubocznymi to coś musi być na rzeczy, nie wiem kto to ostatnio na insta na q&a odpowiadał ze Clen a sally to jak by porównywać lambo do poloneza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Mnie clen o wiele lepiej robił. Po jednym strzale woda zeszła podskórna..albo zbieg okoliczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868864
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Wosjkowyy
Mnie clen o wiele lepiej robił. Po jednym strzale woda zeszła podskórna..albo zbieg okoliczności




4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Eagle13
ziki2000
Eagle13
Skoro lepsze to czemu każdy wali Clen, chyba że mają w lodówce serce zapasowe


Mety Antki tez wala a zapasowej wątroby nie maja a wiec
ale masz lepszy oral od Antka co daje mniej saidów a takie same benefity? Nie. Ale skoro masz spalacz który rzekomo działa tak samo a biorą ten z gorszymi efektami ubocznymi to coś musi być na rzeczy, nie wiem kto to ostatnio na insta na q&a odpowiadał ze Clen a sally to jak by porównywać lambo do poloneza


Clen może powodować problemy z sercem już dawno było o tym ale jak widać nadal duża cześć lubi ryzyko
Sally według mnie jest słabsze mówiąc z praktyki nawet dając 2 razy więcej sally
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
salli jest spoko, uzywalem jakis czas i fajnie wjezdza jako prewkorout i dziala chwile? po dobrym clenie nawet 20mcg na start - jestem zj**any jak kon po westernie, z rana czuje sie jak bym mial kaca, taki pol-bol lba(nie mam pojecia jak to opisac) telepawka... no i dla mnie najgorsze, cale zycie zasze jestem zestresowany, mam jakies k***a leki czy cholera wie co pamietam jak pierwszy raz przywalilem tego mixa z db ( nie pamietam nazwy ) to wbilem 1ml w brzuch a po 30 minutach tak mi stopa telepala, ze mialem problem ze sprzeglem na swiatalach no i te wszystkie testy na oranie serducha + czas trwania? jw. napisane (i to jest moja opinia) dla mnie nie ma w ogole porownania miedzy jednym a drugim, jak by sally dzialalo jak clen, to by wszyscy to brali... wystarczy poogladac i poczytac co sie dzieje za granicami po lewej stronie naszego kraju, tam nikt (jesli chodzi i zawody) praktycznie nie tyka niczego innego, jak clen na 8 tygodni do zawodow, zeby zejsc z tym bf jak najnizej... do tego jeszcze jest sally wersja wziewna, rozmawialem o niej kiedys z trenerem, to mowil, ze tego szkoda brac nawet jak ma sie za darmo, bo dziala tyle co nic



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/19/2022 3:50:36 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium