SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Gorillaz parę postów wcześniej kolega pisze że bije i działa więc nie należy wykluczać labu bo tu wszystko tak się zmienia że za rok Gorillaz może być wiodącym i najdroższym labem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28790 Napisanych postów 62471 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900446
Najdroższy to raczej pozostanie squib
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 118 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1550
Ktoś testował nexium?
Proszę o opinie użytkowników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
BiDoNN
Ktoś testował nexium?
Proszę o opinie użytkowników
swojego czasu sporo przerobione środków, do dzisiaj trzyma poziom. Śmiało inwestuj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
ziki2000
prz1993
To Ty nie łapiesz. Bo co z tego że umie? To znaczy że 200mg primy będzie lepsze niż 200mg innej primy, tańszego, trzymającego stężenie, nie bolącego labu?


Będzie działać tak samo ale ja stawiam na firmę która potrafi więcej :)

Tzn co potrafi więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
jemu chyba chodzi o to ze (podobno) squibb to jest "legitny" lab, ktory robi wszystko ksiazkowo jak przy produkcji lekow w normalej pharmie/labie, filtrowianie, testy batchy etc. dlatego tez woli doplacic wiecej, jak sam napisal?
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Tak od siebie, taka Actiza robi IA stosowałem exe, letro, hcg, opakowania i zawartość opakowania(te słoiczki wypełnione po brzegi tabsami i zamknięte gumowym kapslem) żadnej ulotki, ogółem towar wygląda jak ku..a mać a nigdy się na niej nie zawiodłem, robi swoje i to się liczy, ale każdy ma inne podejście do tematu, to tak jak z ubraniami, jeden kupuje to co mu się spodoba a drugi patrzy na metkę z firmą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119902
Pregnyl z apteki jednak bił ta Actize na głowę. Chociażby w podbiciu estro także dla mnie HCG wypadło blado,nie wiem jak reszta bo nie próbowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
HCG też zwykle biję aptekę ale kilka razy musiałem skożystać z Actizy i byłem zadowolony, letro aktualnie leci i działa super, jak bardziej lajtowo koksuję to exe daje radę, sam byłem zdziwiony że to coś będzie działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej