SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12904 Napisanych postów 18728 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338215
Ja dodam dobry master e i niestety skrystalizowany tren e ale kopał bo lałem na brązowo w ch**
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21549 Napisanych postów 78565 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 858377
Mam butle trena E ale nie skrystalizował się , możliwe że inny rzut...czeka też w kolejce Helios na redu już się doczekać nie mogę , podobno klepie elegancko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12904 Napisanych postów 18728 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 338215
Ja heliosa mam z ionsa 5 butli tez czeka na swoja kolej, moze mnie joha noe zabije
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21549 Napisanych postów 78565 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 858377
Yohy nie brałem ale biłem Heliosa z DB , problemów żadnych nie było a klepało elegancko więc myślę że dobrze toleruje yoszke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2271
Tren e Dna robilem cykl i poszlo dobrze. Pamietam historie dmq92 z nim mnie dziekowac ten problem nie spotkal, wszystko z moim trenem bylo w porzadku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No glupi moglem nie wbijac. Ale tu chlopaki grzali wbijali i bylo ok, pecha mialem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2271
Pamietam bo gadalismy jak pytales kto leci dlugiego. Decyzja taka a nie inna bo tren dobry tylko ten problem wlasnie. Ale to juz historia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 41206
Słuchajcie, nie mam potrzeby nikogo przekonywać, ani tym bardziej udostępniać własnych badań. Nie mam w tym żadnego interesu w przeciwieństwie do kilku osób, którym nie na rękę jest słaba opinia o labie - z wiadomych względów. Napisałem po prostu swoją opinię na podstawie odczuć, które później potwierdzone zostały przez badania i niestety, ale test cypio jest zaniżony. Niestety, bo lab można złapać po fajnych pieniądzach, lecz przy uwzględnieniu prawidłowej zawartości już tak fajnie nie wychodzi. Wolę firmy, które trzymają zawartość zgodną z etykietą. Wtedy jestem w miarę pewien ile bije, choć pewnym do końca nigdy nie należy być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Rozumiem badanie na zawartosc bylo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Lodzianin wrzucal zawartosc z tego co pamietam wszystkich testow, takze mnie taka gadka nie przekonuje tym bardziej ze tez lece tego cypa i celowo go nie zmienialem przy zmienie 2 srodka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Water