SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4434 Napisanych postów 43290 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 536569
Te foty co wrzucałeś w temacie Ori/Fake masz legit DNA...nie słyszałem nic żeby w ogóle jakieś wałki latały...
Sam biłem test enan i jestem zadowolony...ogólne lab zbiera same pozytywne opinie...
Ktoś tu nawet wrzucał badania T400 to stężenie testosteronu we krwi wyszło ponad widełki 10x większe

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-15 10:34:09
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1175 Napisanych postów 26368 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297584
Szymex1986
dmq92
Szymec bierz imperiala tani i dobry. Tych co piszesz nie znam

Brałem imperial zadowolony byłem, ale źródło wyschło z tego co mi kilka źródełek mówiło już go nie będzie, jeśli kilka mówi kompletnie innych to coś w tym musi być. A ten soma tak się nawinelo z przypadku z rozmowy i szukam opinii

Zmieniony przez - Szymex1986 w dniu 2019-05-15 09:08:58

J/w. Imperial w obiegu caly czas, strona www niebawem nawet rusza i kody na opakowaniach beda. Wiec warto poczekac lub poszukac szerzej Imperiala, oby kazda partia tylko byla tak przesypana mg/vial jak do tej pory

n-gage
Panowie, jaki enan na dzien dzisiejszy bedzie najpewniejszy?

Vertex, Nexium, Ions Pharmacy, Genamed, Wellona, Vermodje 1ml, Alpha Pharma,...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1175 Napisanych postów 26368 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 297584
dmq92
Zrobiłem zapas andro sobie bo mówię pewny lab kurde to warto i wzialem dla kuzyna i 2 kumpli viagre. I ch** nie dziala. Ja p******e szkoda slow.

Ja zawsze laduje ze shree i jeszcze nigdy nie bylo lipy. Ostatnio Ajanta w zelkach tez super.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3854 Napisanych postów 9845 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288617
No u mnie wcześniej tez shree szlo tylko od lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 1858 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76714
Shree i ajanta bdb ruchadełka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3174 Napisanych postów 7479 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102828
J/w. Imperial w obiegu caly czas, strona www niebawem nawet rusza i kody na opakowaniach beda. Wiec warto poczekac lub poszukac szerzej Imperiala, oby kazda partia tylko byla tak przesypana mg/vial jak do tej pory

Kody to już są jakiś czas . Czy wchodzą i czy jest strona to nie wiem , bo nie sprawdzam tego .

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 20 lat Na forum 122 dni Przeczytanych tematów 171
Ktoś z Ubera korzystał? UBER PHARMA? Polecają to w mojej okolicy ale nie wiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3352 Napisanych postów 8555 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 321811
Uber Tren a - działał pieknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
mesja1905

Kody to już są jakiś czas . Czy wchodzą i czy jest strona to nie wiem , bo nie sprawdzam tego .

Byly tylko na tych pakowanych po 100iu. Strony www do tej pory nie bylo, dopiero ma byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3174 Napisanych postów 7479 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102828
To ja nawet nie wiedziałem , ze jakieś inne latały jak 100.

omerta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1