SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
morose
Panowie, master długi i krótki w który z wymienionych celować? -Platinum,DNA,Ions,Malay,Androchem,Swiss Remedies,Nexium,B.M.Pharmaceuticals,Bioniche


że znanych mi z praktyki i przez znajomych ions i nexium bardzo dobre , w obecnej chwili sam zacząłem mastera propa nexium i mogę polecić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
krzykacz
morose
Panowie, master długi i krótki w który z wymienionych celować? -Platinum,DNA,Ions,Malay,Androchem,Swiss Remedies,Nexium,B.M.Pharmaceuticals,Bioniche


Pierwszy z listy będzie git.
Platinium też jest moim faworytem, ale niestety mam tylko do krótkiego dostęp z tego labu... czyli na czele maratonu master ów na tę chwilę -Ions, DNA, Nexium, Andro. A co powiecie na Bioniche, bo jadę obecnie teścia cypio i bolda z tego labu, a widziałem ze master krótki jest w stężeniu 150mg co jest rzadkością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23897 Napisanych postów 67736 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536612
Bioniche przerobilem sporo pozycji, poczatek roku szedl tren a i master p plus prop wszystko bioniche i musze przyznac ze bardzo zadowolony bylem.
Kazda z pozycji jaka piszesz bedzie robic. Zalezy kto co lubi- amp, viale, flakony.
Aktualnie DNA bije i moge polecic

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
iizziikk
Bioniche przerobilem sporo pozycji, poczatek roku szedl tren a i master p plus prop wszystko bioniche i musze przyznac ze bardzo zadowolony bylem.
Kazda z pozycji jaka piszesz bedzie robic. Zalezy kto co lubi- amp, viale, flakony.
Aktualnie DNA bije i moge polecic
Wezmę długiego mastera z DNA bo chwalony i duży asortyment środków ma, a krótkiego z Bioniche, bo stężenie 150mg a z tym nigdy się wcześniej nie spotkałem i zaciekawiło mnie. Propa Bioniche też robi po 150mg na ml
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
morose
Panowie, master długi i krótki w który z wymienionych celować? -Platinum,DNA,Ions,Malay,Androchem,Swiss Remedies,Nexium,B.M.Pharmaceuticals,Bioniche


Ions, Nexium to stosowałem i było dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
morose
krzykacz
morose
Panowie, master długi i krótki w który z wymienionych celować? -Platinum,DNA,Ions,Malay,Androchem,Swiss Remedies,Nexium,B.M.Pharmaceuticals,Bioniche


Pierwszy z listy będzie git.
Platinium też jest moim faworytem, ale niestety mam tylko do krótkiego dostęp z tego labu... czyli na czele maratonu master ów na tę chwilę -Ions, DNA, Nexium, Andro. A co powiecie na Bioniche, bo jadę obecnie teścia cypio i bolda z tego labu, a widziałem ze master krótki jest w stężeniu 150mg co jest rzadkością


Bioniche lab z długą tradycja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Bioniche masterP leciałem z NPP ostatnio w porządku. Platinium / Bioniche / DNA co byś nie wziął będzie dobre.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wincol
morose
Panowie, master długi i krótki w który z wymienionych celować? -Platinum,DNA,Ions,Malay,Androchem,Swiss Remedies,Nexium,B.M.Pharmaceuticals,Bioniche


że znanych mi z praktyki i przez znajomych ions i nexium bardzo dobre , w obecnej chwili sam zacząłem mastera propa nexium i mogę polecić


Z tego co masz do wyboru bilem Nexiuma, swietne mastery.
Ionsa bilem inne srodki i tez super, mastera znam ludzi ktorzy bija i chwala.

Master E Nexiuma i Ionsa, byly robione badania, pewne mastery.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
robertjudi
Cena bardzo dobra jest a też widzę że ludzie chwalą, wiadomo testy będą działać, pytanie jak z deka


Bije akutalnie ich towar, nie ma do czego sie przyczepic. Dziala bardzo dobrze, inj bezbolesne, cenowo super.
Tren naladowany grubo pod korek mg/ml, znajomy wysylal do badan. Wiec o deke bym sie nie martwil. Jesli masz dostep to smialo



diablo1
Ja imperiala odradzam. Trafiłem na wała. Wstawiałem zdjęcia w dziale doping-zdjęcia oryginał/podróbki. No chyba ze masz sprawdzone źródło.


Kolego zmien dila a nie skreslasz firme.
Genotropin apteczny tez odradzasz? przeciez tez walki tego sa.
Podrabia sie rzeczy dobre, ktore sa popularne, glownie apteczne. Wiec mozna sobie tylko wyobrazic jak Imperial jest dobry i popularny ze ktos zadal sobie trud by go podrobic.
Miales pecha bo kupiles akurat tego fejka, pozostaje Ci tylko wymienic towar u dila gdzie kupiles i zmienic zrodlo.



Zmieniony przez - Aras84 w dniu 11/7/2019 11:45:57 AM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Tura Bm Dna jaka ocena tych 2 labow?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej