SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 512 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2772
marsaw801
Cypio w jaka firme celować na dzień dzisiejszy?

Akurat bije enana DNA, ale kolega cypa wlasnie a drugi ten mocniejszy T-400, wszyscy +40lat na metryce i jest moc.

Marian 87.
Alpha pharma jak teraz? Ktos mial stycznosc? Zrodlo holandia

2 lata temu testy bilem i w zeszlym roku tez, dzialala ta alpha co mialem ale strasznie bolaca byla, w poprzednich latach tego nie bylo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11062 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697435
robertjudi
Panowie jak byście mieli podać Top 5 labów to jakie byście wymienili? Nie patrzymy na cenę i dostępność.

Ja ze swojego doświadczenia 4 najlepsze laby jakie biłem to Androchem , Nanda , Nexium i Kuwait....wszystkie środki działanie książkowe potwierdzone badaniami i zero jakiegokolwiek dyskomfortu po iniekcji....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11062 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697435
kosta83
Panowie mam znowu dostęp do Ions, Nexium, Swiss. Masteron enan z tych labow, który będzie najlepszy? Tak, wiem, że wszystkie firmy dobre i będę zadowolony ale pytanie kieruje do tych którzy sprawdzali ten towar na własnej DOOPIE

Nexium i Swiss na pewno bardzo dobry master E akurat osobiście nie biłem ale znojomi lecieli i bardzo zachwalali...
Ions-a brak w moim otoczeniu więc i brak opinii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19648 Napisanych postów 67268 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560431
robertjudi
Panowie jak byście mieli podać Top 5 labów to jakie byście wymienili? Nie patrzymy na cenę i dostępność.

BM, Bioniche, Bałkan, Malay, Platinium/Vedipharma - tutaj nie wiem więc stawiam na równo - bo Platinium TP leciałem a z Vedi tylko prima teraz leci. Reszta brane sporo tab/inj i wsio git.
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1745 Napisanych postów 5252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 77926
Czyli laby się powtarzają. Bioniche liczyć po normalnym stężeniu czy jak na etykiecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8208 Napisanych postów 14157 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314083
robertjudi

1 ions bm
2 andro nexium
3 bioniche genamed.

6 masz ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 13481 Napisanych postów 24762 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 774492
robertjudi

Nexium / Ions / Vertex / Androchem / Melia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 300 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2617
Ja do 5 nie dojade nawet glownie na 2 bazuje bioniche/bm, teraz kolejny raz lece na bm, po drodze wpadlo pare innych shree/alpha/balkan troche z wysp ale glownie trzymam sie tych 2 bo nie zawodza przez lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 240 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16425
Marian 87.
Alpha pharma jak teraz? Ktos mial stycznosc? Zrodlo holandia

Jak masz ori. co kody wchodza na ich stronie itp. to bedzie gitara grała
ja obecnie mam cypio z Alphy i eleganckie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46114 Napisanych postów 292363 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1432984
Firm jest od groma ,zależy do czego kto ma dojście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya