SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Radzę zacząć od regulaminu forum.
1

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Zaloz swoj temat wraz z ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28790 Napisanych postów 62471 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900446
megalia90
Masteron Enanthate do wyboru nexium, ions, androchem, dna, wellona.

Co polecacie?



Osobiście bilem dna i działał bardzo dobrze. Ze słyszenia wszystkie powinny być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75113
Pytanie o Wellone. Testy wiem, że ok bo lece drugi rok tylko na tym ale jak nandrolony? Deke, Npp ktoś bił w ostatnim czasie?

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 55 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1675
Chrupaliście mk-677 andro ? Jakie odczucia ? Wiem jakie ten lab ma tutaj opinie, ale chcę znać opinię kogoś, kto brał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
W Mk677 andro śmiało można inwestować.
2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
bartolocik
Chrupaliście mk-677 andro ? Jakie odczucia ? Wiem jakie ten lab ma tutaj opinie, ale chcę znać opinię kogoś, kto brał.

Top mk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
boylife
Panowie potrzebuje pomocy czy masteron oraz enanthe lub cypionat z dna lub androchemu są dobre , bo słyszałem ze już sie popsuły i jest tam sam olej ale czy to jest znów jakiś fake czy wszystko jest ok , ewentualnie jaki inny test lub naster polecacie :)



Andro sie nie popsulo i nie popsuje juz z dobre 10 lat na rynku, zawsze dobry poziom, polska rodzima marka, dna dalo dupy na paru pozycjach, bralem z oby duzo i rozne srodki, polecam andro
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
megalia90
Masteron Enanthate do wyboru nexium, ions, androchem, dna, wellona.

Co polecacie?



Nexium, andro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej