SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 510 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40696
Alchemia pro bodajze popularna w wlkp? Pamietam dlugie cienkie flakony.Kolega bil kiedys suste i npp to srednio byl zadowolony, wrocil do genamedu.Ale to bylo z 1.5r temu. Zapewne sa lepsze wypusty jak i gorsze.

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 2680 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38430
Durion1
Przejrzałem 10 stron ale nie widzę wzmianki o Alchemia Pro a u mnie ta firma jest mocno popularna. Pytam głównie o testosterony bo brałem cypio i propę ale również o całokształt opinii o tej firmie. Pozdro

a robiles badania jakie wyniki po tesciach miales ?

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 100 Wiek 25 lat Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 2753
Ja biłem Alchemie cypio i byłem bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3142 Napisanych postów 7443 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102474
W ori/fake alchemia często sie przewija i chwalona . Amg bodajże pisał , ze kosa . Jednak ręki nie dam czy to on , ale coś mi świta

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25632 Napisanych postów 260189 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332560
testy w tej chwili trafic słabe to cięzka sprawa ,alchemia pro to jest stara alchemia ??

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 949 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76556
Durion1
Przejrzałem 10 stron ale nie widzę wzmianki o Alchemia Pro a u mnie ta firma jest mocno popularna. Pytam głównie o testosterony bo brałem cypio i propę ale również o całokształt opinii o tej firmie. Pozdro

Alchemia pro bardzo dobra firma. Krótkiego mastera mają zaj**istego. Słyszałem że już pojawiły się podróbki dlatego wyszła następną alchemia (APM). Głowy nie dam ale w ori ten kolorowy pasek powinien być taki świecący jakby pomalowany jakimś nablyszczaczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 949 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76556
lodzianin1
testy w tej chwili trafic słabe to cięzka sprawa ,alchemia pro to jest stara alchemia ??

Tak, nastepca Alchemia Pharma ale teraz już jest APM- Alchemia Pharma Max
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 117 dni Przeczytanych tematów 59
Tak badania robiłem bo walczyłem ze zbijaniem estro ale sprawdzałem też co jakiś czas bo miałem uczucie jakby raz było lepiej a raz gorzej. Niestety zmieniałem dawki, później przechodziłem z propy na cypka, później zmieniałem lab bo się kontakt urwał tak więc ostatecznie nie mogę zweryfikować jakości. Moje badanie, robione na jakieś 12h po strzale propa 100mg.
Raz dostałem flakon bez naklejki i to już w ogóle dało mi do myślenia. I duży problem z syfami więc pomyślałem że może jakaś zanieczyszczona ta Alchemia.

Edit: dorzucam zdjęcie po badaniu na cypku. 50~ to propa a ten drugi wynik to cypio

Zmieniony przez - Durion1 w dniu 2019-04-26 21:41:56

Zmieniony przez - Durion1 w dniu 2019-04-26 21:42:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ile pspotrzale cypio badales testa? Jakie dawki szły propa i cypio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 248902
robertjudi
Jak testy z ions nadal git?

bardzo dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1