SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 720 Napisanych postów 1170 Wiek 39 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 18804
Pierwsze słyszę od ciebie ze npp to test z pb Lab . Pb ma dobre środki , nie spodkalem się z negatywnymi opiniami .
Boom nie mam pojęcie , u mnie nie lata . Polecam pb

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42893 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533518
STPiotrmg
cześć

deca i test z boom labs czy pblab ?
o pblab jakies ostatnio opinie sie pogorszył ze npp to test :D ?

Zmieniony przez - STPiotrmg w dniu 2019-03-14 09:36:02

PBlab cały czas trzyma bardzo dobry poziom także zdecydowanie w ten lab bym celował...
PBlab ma bardzo dobre NPP więc nawet nie bierz do siebie takich opinii ludzi którzy pewnie nawet nie mają pojęcia o saa...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13162 Napisanych postów 63511 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543585
Shaki27
chlop ma osobny temat to mozna zakonczyc jego dyskusje, mam pytanko z czego tak by dostac dobra metke teraz ? czy alpha czy balkan teraz bedzie lepszy ? schree , andro , ions, alpha zeneca niewiem co tam jeszcze dostepne mam w okolicy

Shaki27
a pytanie czy lepiej iniekcyjna zastosowac ? i jak duzy plus za nia przemawia wzgledem standardowej w tabsach

Z tabs co podałeś Bałkan Shree bym brał. Z inj ostatnio leciałem Malay i Biosira.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 22 lat Na forum 262 dni Przeczytanych tematów 962
bardzo dziekuje za pomoc

z boom mialem enan (52,70 ng/ml w skali 2,80-8,00)

teraz pblab enan + deka polece :)

Zmieniony przez - STPiotrmg w dniu 2019-03-14 10:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25488 Napisanych postów 259801 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331661
STPiotrmg
cześć

deca i test z boom labs czy pblab ?
o pblab jakies ostatnio opinie sie pogorszył ze npp to test :D ?

Zmieniony przez - STPiotrmg w dniu 2019-03-14 09:36:02

Pblab ma cały czas dobre środki

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13393
STPiotrmg
bardzo dziekuje za pomoc

Dla mnie tak jak wyzej pisza PB tez bdb. lab. Natomiast jak jestes zadowolony z booma to po co zmieniac? Nie ma co zmieniac czegos co dobrze dziala.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 22 lat Na forum 262 dni Przeczytanych tematów 962
Barti86
STPiotrmg
bardzo dziekuje za pomoc

Dla mnie tak jak wyzej pisza PB tez bdb. lab. Natomiast jak jestes zadowolony z booma to po co zmieniac? Nie ma co zmieniac czegos co dobrze dziala.

I tak i nie :D a co jak konkurencja ma lepsze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13393
Idac tym tokiem myslenia to w nieskonczonosc mozna sprawdzac laby:)
Tak skaczac z kwiatka na kwiatek prawdopodobienstwo znalezienia lepszego produktu jest takie samo jak i znalezienia gorszego lub wyj**ki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 2677 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38384
no i dlatego jak wspominam powinni zaczać robic cos konkretnie od takiej uniwersalnej nazwie, zeby kazdy wiedzial ze to polskie dobre i klepiące jak malo co bo tych firm i firemek coraz wiecej sie pojawia na rynku

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3820 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
Jak siedzisz w temacie to wiesz co skąd pochodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1