SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 917 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87633
Boom labs - warto sie interesowac na dzisiaj?

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13161 Napisanych postów 63511 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543585
No kiedyś chłopaki zrobili boom na sfd
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1859 Napisanych postów 42336 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 410419
Lux1980
Panowie npp genamed nadal kosi ?

Kosi jak trzeba, przeszedlem na npp z pblab i dalej hula jak trzeba

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9039
Wracając do pytania o bioniche z poprzedniego tematu

Rok wstecz bioniche był kozak,,, teraz ciężko,,, na południu Polski same wyj**ki krążą,,,, więc obecnie przeszedłem na phenom pharm,,, kozak polecam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9039
Boom Labs. Jak wchodził spoko,,, pierwsze sory naprawdę dobre,,, Tera niestety slabsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25488 Napisanych postów 259801 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331659
jasonstatham 81

Rok wstecz bioniche był kozak,,, teraz ciężko,,, na południu Polski same wyj**ki krążą,,,, więc obecnie przeszedłem na phenom pharm,,, kozak polecam

wałki bioniche?? nie słyszałem

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1037 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 193234
Tez pierwsze slysze ale za to PP na poludniu to kujawaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 51 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13393
iizziikk
Lux1980
Panowie npp genamed nadal kosi ?

Kosi jak trzeba, przeszedlem na npp z pblab i dalej hula jak trzeba

PB bardzo dobre NPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3820 Napisanych postów 9802 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288318
jasonstatham 81

Pokaż ta wyj**ke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 483 Napisanych postów 435 Wiek 35 lat Na forum 209 dni Przeczytanych tematów 2932
lodzianin1
jasonstatham 81

wałki bioniche?? nie słyszałem

Podobnie zadnego sluchu o walkach bioniche ,jak sie rozmawia z ludzmi to pozytywnie o nim mowia ,w poprzednich cyklach sam bralem i dzialal lab .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1