SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Tren e alpha gen ktoś brał tylko to u mnie mają narazie:-/ i nie wiem czy się wstrzymać czy brać.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
patryk173
U mnie kiedyś znajomy dostał turę z ionsa w wersji powder ale to było jakiś czas temu teraz chyba to poprawili


Można wypieki posypać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Panowie najwazniejsze ze srodek kopie jak ma kopac i ze siedzi tam antek jak ma siedziec , bo o mete czy testa nie trudno a srodki takie jak antek oxa master to wiadomo
Ja np kiedys mialem mete zamiast oxy
I nie dosc ze dwa razy drozsza to jeszcze kwestia ze to dwa srodki do zupelnie roznych celow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
mr_classic_physique
Panowie peptydy z Magnusa czy warto? Brał ktoś w ostatnim czasie? Mam na myśli GHRP2+6 i CJC+DAC. Z góry dzięki z odp.

pepki ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
O nic nie jest ciezko jesli chodzi o substancje. Raczej uczciwosc producenta sie klania

Jesli mozna dostac mete i test to mozna i antka czy oxe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam brał już ktoś test cypio z Dna labs jakieś opinie ,jakiś dyskomfort po strzale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jadę mixa 400 z Dna , w składzie jest cyp 175mg
Brak dyskonfortu po iniekcji .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938527
luk321
Witam brał już ktoś test cypio z Dna labs jakieś opinie ,jakiś dyskomfort po strzale?

Akurat lecę test enan DNA , działa elegancko i zero jakiegokolwiek dyskomfortu po strzale...z opinii ludzi bijących inne środki również brak dyskomfortu a soki działają bez zarzutów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Prop z dna też bezbolesny i dobrze działa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Deca rownierz wchodzi gladko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej