Wszystko jest tak jak ma być... Patrząc na sylwetkę Adriana wszystko wygląda „Men’s physique”, to właściwy zawodnik we właściwej kategorii.

W postawie przodem - szeroka obręcz barkowa w stosunku do talii, mięśnie naramienne mają kulisty kształt, są mocno „podcięte”, wielkość barku jest proporcjonalna do objętości ramion. Mięśnie czworoboczne - część zstępująca (kark) - nie zaburzają estetyki. Klatka piersiowa pełna na całej powierzchni. Widoczne wszystkie możliwe mięśnie brzucha, zaczynając od zębatych skośnych zewnętrznych oraz prostych, które odznaczają się głęboką separacją i dość szeroką kresa białą. Proporcje doskonalą widoczne w tej pozie mięśnie grzbietu.

Bokiem – pełna obręcz barkowa oraz klatka piersiowa „opuszczona” w tej pozie nie traci zupełnie wypukłości. Wąska talia w skręcie, w obrębie której widać mięśnie brzucha oraz mięśnie grzbietu dość nisko przyczepione.

Tyłem - wszystkie mięśnie w największym porządku, zachowane proporcje i charakterystyczny rysunek - tylne aktony barków, czworoboczny, mięsień obły większy i mniejszy, widoczny jest grzebień biodrowy. Pełne mięśnie właściwych rozmiarów, pomimo bardzo dobrej formy startowej –myślę idealnej do tej kategorii –mięśnie nie są „nadmiernie” prążkowane, nie ma waskularyzacji, natomiast dość głęboka separacja podkreśla ładny kształt mięśni, ich dobry układ i właściwe proporcje.

„Chłopięcy styl”, zadowolenie i pozytywne emocje… Prezentacja dobrze przygotowana, niepotrzebne „nadgorliwe” (wbrew przepisom) skręcanie biodra w pozie przodem, aby polepszyć widok talii i przez to całej sylwetki. Dokładne ruchy, w dobrym tempie.

Pozostaje czekać, trzymając kciuki, czy dosłownie przygotowana do tej kategorii sylwetka „odnajdzie się” w światowej stawce?

Wspaniały debiut, nieprawdopodobnie owocny pierwszy sezon startowy.

https://www.youtube.com/watch?v=zcuvu7sg2WA

Komentarze (0)