SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 809 Napisanych postów 2631 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84112
A jak antek oral z andro? Nigdy nie lecialem A teraz na mini masę będzie szedł

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4434 Napisanych postów 43290 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 536569
kaczo
A jak antek oral z andro? Nigdy nie lecialem A teraz na mini masę będzie szedł

Antek Androchemu rewelacja niedawno skończyłem podjadać...bierz śmiało

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-04-13 18:20:34

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 809 Napisanych postów 2631 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84112
Po mini cut mam wskoczyć na taką mini masę i właśnie ma iść antek i teść i zaraz redukcja do kości master i test. I wszystko z andro zamówione. Ten co mi pomaga właśnie mówił że on jedzie i wszystkim podopiecznym też doradza właśnie andro...

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25855 Napisanych postów 260627 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1333635
koleżka wyciskacz wcina na zmianę antka i halo z andro już długo

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4434 Napisanych postów 43290 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 536569
kaczo
Po mini cut mam wskoczyć na taką mini masę i właśnie ma iść antek i teść i zaraz redukcja do kości master i test. I wszystko z andro zamówione. Ten co mi pomaga właśnie mówił że on jedzie i wszystkim podopiecznym też doradza właśnie andro...

Każdy jeden środek Androchemu działa świetnie...lab naprawdę na wysokim poziomie już od dobrych kilku lat ! Przerobilem prawie wszystko i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem...Ty również będziesz zadowolony , zobaczysz

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3854 Napisanych postów 9845 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288617
Kaczo bedziesz zadowolony z andro. Jak dlugo masa na tym antku planowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2276
Ktoś coś widział/używał?

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2019-04-14 04:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 47 Wiek 44 lat Na forum 196 dni Przeczytanych tematów 2547
pawel82
kaczo

Każdy jeden środek Androchemu działa świetnie...lab naprawdę na wysokim poziomie już od dobrych kilku lat ! Przerobilem prawie wszystko i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem...Ty również będziesz zadowolony , zobaczysz

andro mialo mega wpadke z trenami
aktualnie andro ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25855 Napisanych postów 260627 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1333635
Nie wrzucamy tutaj zdjęć
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
tyt
pawel82
kaczo

andro mialo mega wpadke z trenami
aktualnie andro ok

Nie z trenami bo tylko z trenem A i nie mega bo było tylko trochę stężenie zaniżone gdzie zaraz to poprawili i do tej pory wszystko śmiga rewelacyjnie...każdy jeden środek działa bez zarzutu...na tą chwilę to jeden z najlepszych labów w PL

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-04-14 07:20:24

Słowo na ulicy..!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1