SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
Duzo firm zrezygnowało bo powyżej 30mg/ml się krystalizowało


Jak ktoś nie umie robić to rezygnuje
Sa firmy które robią takie stężenia że nie jeden kucharz wzdycha z zazdrości :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669177
Widziałem kilka badań i wzdychanie mi przeszło %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Prop,enan i bold też się krystalizował z elephanta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
jak dla mnie to takiej mody na wino inj to w sumie nigdy nie bylo, kazdy 10-20 lat temu zarl pixy, bo bezpieczniejsze niz bic mleko na wodzie
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Bez sensu, gra nie warta świeczki, nic w zasadzie nie zyskujemy przez wbicie wina, więc jest to zupełnie zbędne

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1619
Jak ktoś zna się na gotowaniu ten wie, że ciężko dobre wino na oleju zrobić. Czasem wyjdzie, a czasem pójdą flakony z lipnym stężeniem. Jeśli chodzi o ten na wodzie to nigdy nie biłem i nie będę. W 95% procentów przypadków będzie duży ból, dyskomfort i stan zapalny. Gra nie warta świeczki jak wyżej napisane.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 5309
lordknaga
jak dla mnie to takiej mody na wino inj to w sumie nigdy nie bylo, kazdy 10-20 lat temu zarl pixy, bo bezpieczniejsze niz bic mleko na wodzie


Mam nieco odmienne zdanie. Apteczny Winstrol był bardzo popularny - nie tylko w kulturystyce. Mam wrażenie, iż problem ze stanazololem wynika właśnie z tego, iż w warunkach piwnicznych więcej z nim kłopotu niż pożytku. Stąd zanik popularności. Niemniej liczba złapanych sportowców na tym środku wskazuje, iż niewątpliwie był popularny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669177
Tak tylko to było 20 lat wstecz gdzie na czarnym rynku była deka oxa cena kosmos i winko zambon plus nasza apteka prolka/omka/prop metka dlatego pewnie było popularne plus na tamte lata że wino wycina i na redu każdy leciał winko zambonu poznienlj desmy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 172 Wiek 49 lat Na forum 168 dni Przeczytanych tematów 5309
Deca Organonu bodaj to znowu nie taka cena kosmos. Viale 2ml. Sporo osób przywoziło bodaj z Grecji Natomiast stanazolol był popularny wśród lekkoatletów - chyba Ben Johnson najbardziej jest znany z tych złapanych... Albo pięściarze - Wawrzyk zdaje się też wpadł. Ergo - coś tam jednak musiał działać, skoro zawodowcy ryzykowali wpadkę, a mimo to sięgali po ten środek. Generalnie w kulturystyce tak średnio - zgoda, gdy dominują undery to już zupełnie bez sensu - zgoda. Niemniej nie uważam, aby to było placebo jeśli się miało aptekę i stosowało w określonym celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 436
Witam ktoś stosuje obecnie medical pharma i się może wypowiedzieć ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium