SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 64 Wiek 34 lat Na forum 111 dni Przeczytanych tematów 498
AdamKO84
Aliorsfd2
AdamKO84
Bralem to z Biopeptide i pomogl ,Nove w tym samym czasie kolega i rowniez mu pomoglo ,dawki-tyg gdzies wczesniej wrzucalem . Co do zapachu szczerze nic poza poprawnym dzialaniem nie zauwazylem zeby bylo nie tak , uwagi na to nie zwrocilem akurat .
https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335-s303.html#post-18912896

Aliorsfd2
Ladny wynik tego T-400. Bede wybieral miedzy Egzogenem co lecialem teraz a DNA wlasnie thx.

Egzogen dobry lab leci u mnie bold z susta ,brat wbija testomix Egzogena ,wczesniej propa wbijalem .

Egzogen sprawdzilem i dobry, ale zmienilem cykl i zamowilem DNA. Dzieki za opinie.

Z Dna tez na plus opinie dobre ,co bedzie lecialo ?

Koncze mostek na enanie i bedzie lecial cypio boldek tren enan, bez orali jednak. Licze ze bedzie konkret opinie czytam sa dobre.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 735 Napisanych postów 1183 Wiek 39 lat Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 19014
Ładne combo
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2940
Czy ktos moze mieszka w anglii i mogl by polecic jakis lokalny lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 274 dni Przeczytanych tematów 3050
Hejka Pany. Pytanie mam o opinię jeśli są na temat : DNA, mowy lab, pewnie pierwszy sort będzie najlepszy i czy ktoś testuje? Czy w ich boldzie może siedzieć bold hm. Npp genamed obecnie dalej taki kozak czy lepiej inwestycje robić w andro nex? Boldenon bionische ktoś leci? Też znikło u was provi bio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 241 Wiek 40 lat Na forum 170 dni Przeczytanych tematów 1482
DNA powinienes byc zadwolony, ja jestem z deka enan zadowolony dziala i problemow z inj nie ma, dookola ludzie tez chwala ten lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 735 Napisanych postów 1183 Wiek 39 lat Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 19014
Lecę boldo dna , i jest gicio .

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4368 Napisanych postów 42975 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534099
Wlodek1986
Hejka Pany. Pytanie mam o opinię jeśli są na temat : DNA, mowy lab, pewnie pierwszy sort będzie najlepszy i czy ktoś testuje? Czy w ich boldzie może siedzieć bold hm. Npp genamed obecnie dalej taki kozak czy lepiej inwestycje robić w andro nex? Boldenon bionische ktoś leci? Też znikło u was provi bio?

DNA zgarnia naprawdę dobre opinie , nie słyszałem żeby ktokolwiek narzekał...soki wchodzą elegancko , zero dyskomfortu po iniekcji...sam lecę test enan i jestem zadowolony , niedługo wjedzie tren A...
Jeśli chodzi o NPP to nie miałem styczności z Genamedem natomiast Androchem biłem osobiście i petarda...
Dobre provi ma też Androchem...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-10 15:38:07

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
A za Hejke to ban sie nalezy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13249 Napisanych postów 63526 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543727
swinia3
Czy ktos moze mieszka w anglii i mogl by polecic jakis lokalny lab?

Nie lepiej miejscowych popytać

Wlodek1986

Bioniche npp/master leciałem zeszły rok, wcześniej tren. Git.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25543 Napisanych postów 259941 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331962
Wlodek1986

Same plusy jak na razie
Provi bioniche fakt słabo teraz z dostępnością ,ale masz androchem provi elegancko klepie

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1