SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1179
AdamKO84
Aliorsfd2
AdamKO84
Bralem to z Biopeptide i pomogl ,Nove w tym samym czasie kolega i rowniez mu pomoglo ,dawki-tyg gdzies wczesniej wrzucalem . Co do zapachu szczerze nic poza poprawnym dzialaniem nie zauwazylem zeby bylo nie tak , uwagi na to nie zwrocilem akurat .
https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335-s303.html#post-18912896

Aliorsfd2
Ladny wynik tego T-400. Bede wybieral miedzy Egzogenem co lecialem teraz a DNA wlasnie thx.


Egzogen dobry lab leci u mnie bold z susta ,brat wbija testomix Egzogena ,wczesniej propa wbijalem .


Egzogen sprawdzilem i dobry, ale zmienilem cykl i zamowilem DNA. Dzieki za opinie.


Z Dna tez na plus opinie dobre ,co bedzie lecialo ?


Koncze mostek na enanie i bedzie lecial cypio boldek tren enan, bez orali jednak. Licze ze bedzie konkret opinie czytam sa dobre.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładne combo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3950
Czy ktos moze mieszka w anglii i mogl by polecic jakis lokalny lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3050
Hejka Pany. Pytanie mam o opinię jeśli są na temat : DNA, mowy lab, pewnie pierwszy sort będzie najlepszy i czy ktoś testuje? Czy w ich boldzie może siedzieć bold hm. Npp genamed obecnie dalej taki kozak czy lepiej inwestycje robić w andro nex? Boldenon bionische ktoś leci? Też znikło u was provi bio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
DNA powinienes byc zadwolony, ja jestem z deka enan zadowolony dziala i problemow z inj nie ma, dookola ludzie tez chwala ten lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecę boldo dna , i jest gicio .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
Wlodek1986
Hejka Pany. Pytanie mam o opinię jeśli są na temat : DNA, mowy lab, pewnie pierwszy sort będzie najlepszy i czy ktoś testuje? Czy w ich boldzie może siedzieć bold hm. Npp genamed obecnie dalej taki kozak czy lepiej inwestycje robić w andro nex? Boldenon bionische ktoś leci? Też znikło u was provi bio?

DNA zgarnia naprawdę dobre opinie , nie słyszałem żeby ktokolwiek narzekał...soki wchodzą elegancko , zero dyskomfortu po iniekcji...sam lecę test enan i jestem zadowolony , niedługo wjedzie tren A...
Jeśli chodzi o NPP to nie miałem styczności z Genamedem natomiast Androchem biłem osobiście i petarda...
Dobre provi ma też Androchem...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-10 15:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
A za Hejke to ban sie nalezy
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
swinia3
Czy ktos moze mieszka w anglii i mogl by polecic jakis lokalny lab?



Nie lepiej miejscowych popytać


Wlodek1986
Hejka Pany. Pytanie mam o opinię jeśli są na temat : DNA, mowy lab, pewnie pierwszy sort będzie najlepszy i czy ktoś testuje? Czy w ich boldzie może siedzieć bold hm. Npp genamed obecnie dalej taki kozak czy lepiej inwestycje robić w andro nex? Boldenon bionische ktoś leci? Też znikło u was provi bio?



Bioniche npp/master leciałem zeszły rok, wcześniej tren. Git.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Wlodek1986
Hejka Pany. Pytanie mam o opinię jeśli są na temat : DNA, mowy lab, pewnie pierwszy sort będzie najlepszy i czy ktoś testuje? Czy w ich boldzie może siedzieć bold hm. Npp genamed obecnie dalej taki kozak czy lepiej inwestycje robić w andro nex? Boldenon bionische ktoś leci? Też znikło u was provi bio?


Same plusy jak na razie
Provi bioniche fakt słabo teraz z dostępnością ,ale masz androchem provi elegancko klepie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium