SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lodzianin1
Pewność masz jak zbadasz w labie


Myślisz się , właśnie dlatego wspomniałem o regulowaniu estro poprzez bolda i no jeżeli ktoś do tej pory używał 200mg na tydzień a teraz przy andro potrzebuje proporcjonalnie mniej to tym samym jest tam więcej niż 200. Nie chodzi mi o super dokładne stężenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 31 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 777
Z jakiego labu oxa godna polecenia? Ktoś jadł z tych 3?

Andro/IONS/Melia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 240 dni Przeczytanych tematów 1619
Wszystkie, które wymieniłeś mają oxe w oxie. Kierowałbym się ceną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
miszekopryszek
Z jakiego labu oxa godna polecenia? Ktoś jadł z tych 3?

Andro/IONS/Melia


Każda będzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
Egon33
lodzianin1
Pewność masz jak zbadasz w labie


Myślisz się , właśnie dlatego wspomniałem o regulowaniu estro poprzez bolda i no jeżeli ktoś do tej pory używał 200mg na tydzień a teraz przy andro potrzebuje proporcjonalnie mniej to tym samym jest tam więcej niż 200. Nie chodzi mi o super dokładne stężenie.


Może i tak nie znam się aż tak dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1114
Witam wszystkich. Czy HCG od endogenic warte polecenia ? I dwa czy można to wymieszać ze zwykła woda źródlana? Bo w zestawie nie ma niestety roztrwoni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 79 Wiek 26 lat Na forum 259 dni Przeczytanych tematów 4446
kamilzaw111
Witam wszystkich. Czy HCG od endogenic warte polecenia ? I dwa czy można to wymieszać ze zwykła woda źródlana? Bo w zestawie nie ma niestety roztrwoni.


Mieszaj z solą NaCl w aptece bez recepty za parę groszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364454 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669162
Mt2 i hgh też kiedyś na wycieczce mieszałem z wodą mineralna %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 83 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1114
Chyba na receptę jest z tego co słyszałem. Więc jeśli by tak było to wodę źródlana z solą zmieszam i tyle :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 240 dni Przeczytanych tematów 1619
Przecież nawet dziecko zamówi wode do inj z internetu... Sól NaCl również nie jest na recepte i można kupić jako ewentualny zamiennik. Nigdy bym nie wpadł na to żeby z wodą zmieszać w dzisiejszych czasach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium