SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1652 Napisanych postów 3682 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39057
Cayek
F1.08
Ludziska, znacie taki brand jak "Elephant Pharma"? To chyba zagraniczne, bo nie spotkałem się z tym w PL... ktoś się z tym zetknął?


Podopieczny z tego ogarnął i o dziwo na 500 mg testa test 5x norma




A jak miejsce po iniekcji? Bo słyszałem, że niektórych boli dupsko po strzale.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
W tyłek bo to świeżak. Coś tam go pobolewa, ale normalnie jak to rozdziewiczony mięsień. Stanu zapalnego i gorączki nie ma, ani opuchlizny.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Panowie bez zdjęć w tym temacie !!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Słoń farma już się tu przewijał ale rewelacji nie było %) szukaj lepiej pewniaków
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2420
luk321
F1.08
Ludziska, znacie taki brand jak "Elephant Pharma"? To chyba zagraniczne, bo nie spotkałem się z tym w PL... ktoś się z tym zetknął?





Szukam czegoś na szybko i też sie zastanawiam nad tym labem Elephant Pharma lub nad gorillaz.Wziąłem ostatnio testa z endogenic z nowego wypustu i się lekko zawiodłem:)

Też niestety się zawiodłem na endogenic dokładnie cypio


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-09-20 12:32:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5295 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
celebi2000
luk321
F1.08
Ludziska, znacie taki brand jak "Elephant Pharma"? To chyba zagraniczne, bo nie spotkałem się z tym w PL... ktoś się z tym zetknął?





Szukam czegoś na szybko i też sie zastanawiam nad tym labem Elephant Pharma lub nad gorillaz.Wziąłem ostatnio testa z endogenic z nowego wypustu i się lekko zawiodłem:)

Też niestety się zawiodłem na endogenic dokładnie cypio



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-09-20 12:32:45



mozecie rozwinac co znaczy zawiodlem? dzieki.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 141 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2420
Gorsze wykonanie flakonów , dwa razy miałem sytuacje ,że trochę gumy wlecialo do płynu i był do wywalenia (amp 2ml) w amp 2 ml często było 1,5-1,8ml gdzie wcześniej się to nie zdarzało i odczułem mniejsze stężenie jakby troszkę było ale do tego pewności nie mam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
lordknaga
celebi2000
luk321
F1.08
Ludziska, znacie taki brand jak "Elephant Pharma"? To chyba zagraniczne, bo nie spotkałem się z tym w PL... ktoś się z tym zetknął?





Szukam czegoś na szybko i też sie zastanawiam nad tym labem Elephant Pharma lub nad gorillaz.Wziąłem ostatnio testa z endogenic z nowego wypustu i się lekko zawiodłem:)

Też niestety się zawiodłem na endogenic dokładnie cypio




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-09-20 12:32:45



mozecie rozwinac co znaczy zawiodlem? dzieki.
Wziąłem 1opakowanie z nowego wypustu test cypka i klops;)ledwo 1,7 we flakonach.W starym wypuśćie równo 2 było.Innych zarzutów nie mam :)Działć działa ,wykonanie pudełko flakoniki spoko;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 1571 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26228
To zależy jak sie naleje ,,kucharzowi,, Stezenie powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 314
Słoń szału nie robi, podobnie jak środki od Gorillaz czy Rottweiler, a próbował ktoś z neta środków od: Pakaodzwierzaka lub Syberianpharma, ten ostatni lab chwali się 100% stężeniem i certyfikatami ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej