SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21935 Napisanych postów 31085 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 874598
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 862 Napisanych postów 1365 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44388
Panowie spokojnie xD kupować, badać i tyle naszego niestety ;) ludziom znanym w świecie BB z insta itd. nie wierzyłbym do końca (oczywiście nie mówię że wszyscy kłamią) ;) Większość ma swoje produkcję albo zleca zrobienie swojego produktu ;) i jak ktoś mi powie że nie tak jest to niech spier*** xD
Przykład: Endogenic, kto wie to wie kogo to ;) kolejny Fusion, tutaj dużo zawodników i podopiecznych zawodników na tym leci ;)
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 416 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2391
prz1993
Jezu, ale o czym Ty piszesz? Czy ja Ci odbieram jakaś wiedzę, a sam siebie gdzieś wywyższam, że musisz mi pisać, że ja jestem nikim w porównaniu do Twoich kolegów? Czy pisałem gdzieś, że teścia nie podrabiają? Napisałem tylko, że nie wierzę w suche cyfry które podałeś, bez badań, czegokolwiek. Tyle. I nie tylko ja, bo jak widzisz nikt tu nie wierzy, poza Zikim. Więc nie wiem zupełnie czemu odnosisz się do całkiem czego innego.


Takim tokiem rozumowania można by było stwierdzić że wszystkie badania wstawiane tu to loteria I może tak jest ja nie jestem od oceniania ich wiarygodności Nie napisałem nigdzie że to są badania robione przeze mnie ani że ja twierdzę że jakaś firma jest zła mało tego nie raz powtarzałem że wiele ludzi sobie wymyślą że towar nie działa bo nie wiedzą jak brać albo oczekują od danego środka nie wiadomo czego Piszesz tak że nikt nie wierzy w jakieś tam cyferki a sam wierzysz w to co piszą ludzie na SFD I powiedz jaka masz pewność że cie nie oszukują np. Taka że wierzysz i ich wiarygodność? Ja również wierzę w wiarygodność Adama Rebis czy Trenera Marcina Obie osoby znajdziesz na IG i ja np jestem w stanie uwierzyć tym osoba że mają jakaś wiedzę na temat danego środka Jestem ciekawy gdyby napisał to przysłowiowy Kowalski czy też byś napisał że Kowalski tak napisał Ale ze napisałem to ja to właśnie wychodzi na to że chcesz pokazać swoją wyższość czy to jak ty wiesz co dobre co nie Ja tu nic nikomu nie polecałem że środków firm jak i nie odradzałem A twoja wypowiedz odebrałem jako przyczepienie się do mojej osoby Ty masz swoje znajomości ja mam swoje ty wyrażasz swoją opinię ja swoją Po to jest forum aby się dzielić wiedzą a nie farmazonem i naganianiem na wszystko bko ktoś da ci butelkę jakiegoś środka I wiesz dla czego to pisze bo znam kilku chłopaków którzy biorą taka czy inna firmę i są bardzo zadowoleni a na SFD ta firma jest uważana za lipę A jak ktoś napisze prawdę i zaznaczy że nie jest to jego opinia a kogoś to jest to tylko podparte cyferki Więc jak wytłumaczysz mi wyniki Janosika którymi się podniecales a takie laboratorium nawet nie istnieje Nie mówię że teraz że tydzień temu miesiąc czy dwa ale było tak było Więc proszę cię nie podważaj moich słów skoro sam nie potrafisz przedstawić na coś dowodów Ja dowody przedstawiłem czy od osób o których pisałem czy z badań z diagnostyki białek na ile co jest realne nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 416 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2391
ziki2000
prz1993
Jezu, ale o czym Ty piszesz? Czy ja Ci odbieram jakaś wiedzę, a sam siebie gdzieś wywyższam, że musisz mi pisać, że ja jestem nikim w porównaniu do Twoich kolegów? Czy pisałem gdzieś, że teścia nie podrabiają? Napisałem tylko, że nie wierzę w suche cyfry które podałeś, bez badań, czegokolwiek. Tyle. I nie tylko ja, bo jak widzisz nikt tu nie wierzy, poza Zikim. Więc nie wiem zupełnie czemu odnosisz się do całkiem czego innego.


Twoim tokiem rozumowania idąc każdą wypowiedź w sprawie firm bez podania badań nie jest istotna bo i tak w nie nie wierzysz
Ale ok każdy wierzy w co chce ,jak ktoś musi mieć na wszystko papiery itd to jego sprawa


Sam się podnieca wynikami z laboratorium które nie istnieją i wyniki są fałszowane a jak ktoś wyrazi swoją opinię to już źle Szkoda tracić czasu i wyjaśniać że nie zawsze ma rację
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 862 Napisanych postów 1365 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44388
LevelPl
Panowie spokojnie xD kupować, badać i tyle naszego niestety ;) ludziom znanym w świecie BB z insta itd. nie wierzyłbym do końca (oczywiście nie mówię że wszyscy kłamią) ;) Większość ma swoje produkcję albo zleca zrobienie swojego produktu ;) i jak ktoś mi powie że nie tak jest to niech spier*** xD
Przykład: Endogenic, kto wie to wie kogo to ;) kolejny Fusion, tutaj dużo zawodników i podopiecznych zawodników na tym leci ;)

Ucięło mi nie mówię że to złe laby ale trzeba się na rynek jakoś przebić ;) a nie ma nic lepszego jak wrzucenie badań z chvjowymi wynikami i odrazu robi się zamieszanie ;) jak np. cypio z panaxa ostatnio i połowa forum truchleje czy nie bije kujawskiego

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 416 Napisanych postów 142 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2391
Wszystkie firmy mogą mieć wpadki i mają czy z ich winy czy nie jak ktoś ma chociaż podstawowe pojęcie o gotowaniu to wie że taki testosteron C ma temperaturę topnienia 98 stopni jak dasz za mała źle jak za duża jeszcze gorzej I co dzisiaj ugotują z takiej samej ilości surowca coś ,jutro z identycznej a stężenie wyjdzie inne przecież ten kto wie jak się robi wie doskonale że towaru nie robi się w beczkach 20l a w zlewkach np po 1l 100x10ml = 1l (100szt.) Teraz trzeba zadać sobie pytanie czy produkcja 100szt. To dużo i łatwo stwierdzić że co 1l to stężenie inne proste proste
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21935 Napisanych postów 31085 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 874598
To, że nie wierzę w to co napisałeś, znaczy że atakuje Twoja osobę, serio? I nie wymyślaj nic, bo ja tu nawet nie pytam o żadne opinie, więc nie muszę nikomu wierzyć. Wierzę w to co po prostu wiem że jest dobre, i opinie tutaj mi nie potrzebne. I taką wiedzę akurat mam o androchemie, dlatego po prostu nie uwierzyłem w to co napisałeś. Tyle.
I serio nie wiem po co te teksty o Twoich kolegach lepszych ode mnie. Takim tokiem to tu cała moderacja jest do wymiany, bo nikt nic z kulturystyką nie ma wspólnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1945
Ktoś słyszał o labie HYPERPHARM i mógłby powiedzieć mi coś o jakości ich produktów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 469 Napisanych postów 1397 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107183
Uriel_
prz1993
Jezu, ale o czym Ty piszesz? Czy ja Ci odbieram jakaś wiedzę, a sam siebie gdzieś wywyższam, że musisz mi pisać, że ja jestem nikim w porównaniu do Twoich kolegów? Czy pisałem gdzieś, że teścia nie podrabiają? Napisałem tylko, że nie wierzę w suche cyfry które podałeś, bez badań, czegokolwiek. Tyle. I nie tylko ja, bo jak widzisz nikt tu nie wierzy, poza Zikim. Więc nie wiem zupełnie czemu odnosisz się do całkiem czego innego.


Takim tokiem rozumowania można by było stwierdzić że wszystkie badania wstawiane tu to loteria I może tak jest ja nie jestem od oceniania ich wiarygodności Nie napisałem nigdzie że to są badania robione przeze mnie ani że ja twierdzę że jakaś firma jest zła mało tego nie raz powtarzałem że wiele ludzi sobie wymyślą że towar nie działa bo nie wiedzą jak brać albo oczekują od danego środka nie wiadomo czego Piszesz tak że nikt nie wierzy w jakieś tam cyferki a sam wierzysz w to co piszą ludzie na SFD I powiedz jaka masz pewność że cie nie oszukują np. Taka że wierzysz i ich wiarygodność? Ja również wierzę w wiarygodność Adama Rebis czy Trenera Marcina Obie osoby znajdziesz na IG i ja np jestem w stanie uwierzyć tym osoba że mają jakaś wiedzę na temat danego środka Jestem ciekawy gdyby napisał to przysłowiowy Kowalski czy też byś napisał że Kowalski tak napisał Ale ze napisałem to ja to właśnie wychodzi na to że chcesz pokazać swoją wyższość czy to jak ty wiesz co dobre co nie Ja tu nic nikomu nie polecałem że środków firm jak i nie odradzałem A twoja wypowiedz odebrałem jako przyczepienie się do mojej osoby Ty masz swoje znajomości ja mam swoje ty wyrażasz swoją opinię ja swoją Po to jest forum aby się dzielić wiedzą a nie farmazonem i naganianiem na wszystko bko ktoś da ci butelkę jakiegoś środka I wiesz dla czego to pisze bo znam kilku chłopaków którzy biorą taka czy inna firmę i są bardzo zadowoleni a na SFD ta firma jest uważana za lipę A jak ktoś napisze prawdę i zaznaczy że nie jest to jego opinia a kogoś to jest to tylko podparte cyferki Więc jak wytłumaczysz mi wyniki Janosika którymi się podniecales a takie laboratorium nawet nie istnieje Nie mówię że teraz że tydzień temu miesiąc czy dwa ale było tak było Więc proszę cię nie podważaj moich słów skoro sam nie potrafisz przedstawić na coś dowodów Ja dowody przedstawiłem czy od osób o których pisałem czy z badań z diagnostyki białek na ile co jest realne nie wiem

Przecież te badania nawet nie były w janosiku robione więc znów gadasz i wymyślasz jakieś hipotezy kto w co wierzy lub nie. Jedyna osoba która tu się wywyzsza to jesteś Ty.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1087 Napisanych postów 672 Wiek 43 lat Na forum 267 dni Przeczytanych tematów 7327
Arikes
Mind f***er
Arikes
prz1993
To nie wiem czy źródło wie co sprzedaje


Jakie laby brać pod uwagę żeby mnie nie wyj**a** na hajs?
Chodzi o bpc 157 i tb500


Andro, Panax, IONS, Endogenic.


Bpc można rozcieńczać z solą fizjologiczna? Czy musi być woda apteczna bakteriostatyczna?


Można.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium