SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4094140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2225 Napisanych postów 12659 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170813
colin2000
Arkus P
ziki2000
Acetat powinien być bardziej agresywny niż długa Primka nie ??


Teoretycznie tak ale prima oral nie ma grupy metylowej, także wiesz co to oznacza, czemu nie zwykła prima na ten czas?
Ace występuje też w strzałach, to by miało większy sens, ale czy ktoś to robi teraz?
Sam bym spróbował, Euro pharmacies ma ale to odpada w przedbiegach :D




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2024-03-30 08:24:26
Co do euro pharmacies to bym polemizował jeżeli chodzi o iniekcje to w miarę mają ok. Testosterony trzymają stężenie. Co do orali to wiadomo..


Nie jestem w stanie się rzetelnie wypowiedzieć, sam nic nie biłem od nich, ze słuchu to samo narzekanie, ale z drugiej strony jakaś tam mała lampeczka się świeci z tyłu głowy, z tego względu że ten lab już bardzo długo jest na rynku, dlatego tak nie za bardzo mi się to spina, bo jak by to była aż taka lipa jak można usłyszeć, przeczytać to raczej już dawno by się z tym zawinęli

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31878
Panowie Anubis ,merck czy atletic labs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
water69
Panowie Anubis ,merck czy atletic labs?


Na Mercku kiedyś prowadziłem gościa kilka lat wstecz to bym na to postawił tylko jak pamiętam on chyba jest w jedynkach
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158832
water69
Panowie Anubis ,merck czy atletic labs?


Anubis w badaniach producenta i na jednej stronie wszystko wychodziło ok
Miałem ich hgh i ok ale nie badałem
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31878
Bo zastanawia mnie rozbieżość cenowa i nie wiem czy warto przepłacać prawdę mówiąc taki Arenis medica już wgl dużo drożej wychodzi niż taki Anubis i tak pytam doświadczonych :)ps tak Merck w jedynkach. Dzięki za odpowiedzi:)


Zmieniony przez - water69 w dniu 2024-04-01 20:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 488 Na forum 163 dni Przeczytanych tematów 5067
Anubis widać że się stara nawet po tym jak pakuje swój towar a takiej uwagi nie przywiązuje się do biznesu na krótką metę . Słyszałem że mają coś wspólnego z Andro ale to raczej komplement. Jest test 400, ment , primo , hgh , master ,oxa , Antek czyli raczej pełna oferta. Mam spory zapas jeszcze ale rozważam ich towar przy następnym szaleństwie zakupowym ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158832
Jedynie na ich hgh pisze że rozrobiony gotowiec co sprzedają można trzymać w temp pokojowej i to sami mi potwierdzili a np andro pisze żeby trzymać w lodówce a więc taka ciekawostka
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie krótkie pytanie Clenbuterol Arenis Medico, Maximus, Elephant, Magnus, Euro-Pharmcies czy może jakiś inny który stał najbliżej clenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21524 Napisanych postów 30776 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870342
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4061
Ciekawe jak ten arenis bo wygląda zachęcająco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium