SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364468 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669202
Nie podajemy tutaj adresów stronek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2008

Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dziś to już przesadziłem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Co za różnica czy przedpłata czy płatność przy odbiorze, jak możesz w paczce dostać cegłówkę? Omijam takie sklepy szerokim łukiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364468 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669202
jw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2008

Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dziś to już przesadziłem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
To nic skończyły się czasy gdzie dawałeś kasę i czekałeś za tematem nie wiadomo ile, teraz dostęp jest większy i nie problem z dojściem. Mi tam nieraz wyśle odbiorę paczke i blika robimy tydzień czy dwa później bo nie ma czasu :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 70 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10215
Ja kupuje tylko w necie, obecnie w wiadomym 1 sklepie (można sprawdzić w moich wpisach żeby nie było że robię reklamę) od 3 lat i żadnych problemów nie miałem. Dostawa max na 3 dzień. Przy pomyłkach towaru kazali zostawić za darmo i dosyłali nowy.
Wcześniej zamawiałem w 2 innych sklepach i też było ok. Sklepy labów a nie pośredników. Płatność tylko za pobraniem.


Zmieniony przez - Typek78 w dniu 2023-01-18 17:26:34
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Jo kupujesz w necie tylko Ci powiem że te ceny w necie w porównaniu do jakiegoś konkretnego dojścia to jest przepaść. Ale niech każdy robi jak uważa. Ja tam nie mam zamiaru sponsorować gości co chcą dymać mnie na kasę.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Jw, niektórzy mają ceny ku..wa z kosmosu
3
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2008

Codziennie budzę się przystojniejszy, ale dziś to już przesadziłem..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium