SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 417 Napisanych postów 512 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2772
Lecialem deka/enan DNA spisaly sie te srodki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8581 Napisanych postów 42461 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 791072
Deki Dna nie bilem ale teście master e tren e się spisały. Znajomi deke chwalili za to.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 172 dni Na forum 171 dni Przeczytanych tematów 596
Witam mam takie pytanie teraz aktualnie jestem na mostek clom/ hcg w celu poprawy nasienia ale skończył mi sie proviron a nikt juz nie ma w zapasach jedynie online czy ktoś może polecić Proviron (Mesterolone) 100x25mg Mactropin lub proviron mr boom labs ??? bo cena jest adekwatna ale czy tam jest masteron - ewentualnie jak to sprawdzić po zakupie jakie\s badania dht ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46182 Napisanych postów 292508 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433472
Pierwszej firmy nie znam o drugiej ostatnio było kilka wpisów że padaczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 172 dni Na forum 171 dni Przeczytanych tematów 596
lodzianin1 możesz rozwinąć co to znaczy padaczka = szhit ?? , jeden znajomy jadł mówi ze ok tylko pytanie co tam było a jakieś sprawdzone provi z neta poleciłbyś ?? kiedyś miałem bioniche i androchem dobre ale teraz tego nie ma .Czy jesli bede brał provi to jedynym sposobem na sprawdzenie jest zbadanie czy dht poszło do góry tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19663 Napisanych postów 67291 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560527
Proviron Squibb Nouveaux Exportmed PHD Malay jest pewne popytaj swoich dilów.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10867 Napisanych postów 49616 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w squibb oraz Exportmed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46182 Napisanych postów 292508 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433472
Z ug andro bioniche jadłem
Kolezka je signature i też chwali
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 65959
Panowie jak sprzęt z DNA i SKY ? Występuje dyskomfort po strzale po któryś środkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1435
Wystwiaja gdzieś online recke na pregnyl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy