SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2079968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 493 Napisanych postów 620 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3383
Lecialem deka/enan DNA spisaly sie te srodki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18038 Napisanych postów 53726 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 857630
Deki Dna nie bilem ale teście master e tren e się spisały. Znajomi deke chwalili za to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 642
Witam mam takie pytanie teraz aktualnie jestem na mostek clom/ hcg w celu poprawy nasienia ale skończył mi sie proviron a nikt juz nie ma w zapasach jedynie online czy ktoś może polecić Proviron (Mesterolone) 100x25mg Mactropin lub proviron mr boom labs ??? bo cena jest adekwatna ale czy tam jest masteron - ewentualnie jak to sprawdzić po zakupie jakie\s badania dht ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69190 Napisanych postów 332953 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1572119
Pierwszej firmy nie znam o drugiej ostatnio było kilka wpisów że padaczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 642
lodzianin1 możesz rozwinąć co to znaczy padaczka = szhit ?? , jeden znajomy jadł mówi ze ok tylko pytanie co tam było a jakieś sprawdzone provi z neta poleciłbyś ?? kiedyś miałem bioniche i androchem dobre ale teraz tego nie ma .Czy jesli bede brał provi to jedynym sposobem na sprawdzenie jest zbadanie czy dht poszło do góry tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20380 Napisanych postów 69729 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 570275
Proviron Squibb Nouveaux Exportmed PHD Malay jest pewne popytaj swoich dilów.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11030 Napisanych postów 50655 Wiek 29 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57816
J/w squibb oraz Exportmed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69190 Napisanych postów 332953 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1572119
Z ug andro bioniche jadłem
Kolezka je signature i też chwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 66349
Panowie jak sprzęt z DNA i SKY ? Występuje dyskomfort po strzale po któryś środkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 56 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2813
Wystwiaja gdzieś online recke na pregnyl?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zdrowie