SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z cypio ciężko, ale Np bolda bez problemowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
dlatego jak widze bionishe 300mg/ml cypio to omijam szerokim lukiem, wiec nie rozumiem Twojej zaczepki w moja strone.

ps. bezproblemowo piszemy razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Kończąc zdanie stawiamy kropkę. Polskiego mnie chcesz uczyć? Daruj sobie. Piszesz o długich estrach nie o cypio samym, precyzuj to się czepiać nie będę, poza tym da się zrobić cypio 300 mg i widziałem takiego badania dwukrotnie, tylko trzeba umieć a z tym już trudniej . Chcesz to omijaj ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jeżeli czegoś nie badales to na temat stężeń się nie wypowiadaj.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
ale czy w mojej wypowiedzi napisalem komus NIE BIERZ TEGO BO NA PEWNO TAM TYLE NIE MA ? nie. napisalem, ze JA mam zero jedynkowe podejscie i jest to MOJE podejscie i nigdzie nikomu go nie narzucam, wiec nikogo w blad nie wprowadzam, tylko wyrazam swoja opinie. idac dalej, tak mozna zrobic 300 cypio ale to ciezka sprawa, wiec JA zakladam (nie narzucam tego nikomu), ze po prostu tam tyle nie ma. wiec skoro lab mnie klamie na cypio ze jest 300 (TO TYLKO MOJE ZDANIE) to dlaczego mam mu wierzyc ze w propie bedzie 150, albo w boldzie 300? taka logika, wiesz?
i tak, koniec kropka.

i nie, nie ucze Cie jezyka polskiego, tylko jak ja popelniam jakis blad to chcialbym, zeby ktos mi go wytknal i zebym go wiecej nie popelnial, wiec nie byla to zadna zaczepka z mojej strony. po prostu tak juz mam. widze, ze ktos napisze np. wziasc to od razu go poprawia na wziac itd.


Zmieniony przez - GymSherpa w dniu 05/03/2021 11:29:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie będę tu więcej spamował.
Swoje domysły zostaw dla siebie jeżeli nie masz nic na ich potwierdzenie i tyle, siejesz niepotrzebny ferment


Może, prosciej.
Ten cały świat tutaj opiera się na opinii i jeżeli swoją wyrażasz to ludzie biorą z tego informacje i powstają mity ze się nie da rozumiesz mnie? O to chodzi żeby Kowalskiemu których tu pełno nie podawać błędnych informacji i swoich opinii bez poparcia bo to tyko robi im mętlik w głowie. Dużo labow robi różne środki w różnych stężeniach i jeżeli jest to dobry lab to jest tyle co na etykiecie a jak jest ch**owy to czy ma napisane 100 czy 150 to i tam tyle nie ma


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-05 11:33:54

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-05 11:37:29
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
Ty w ogole masz taka umiejetnosc jak czytanie ze zrozumieniem? czy moje zdanie "wiec JA zakladam (nie narzucam tego nikomu), ze po prostu tam tyle nie ma" = wiem, ze klamia? nie, nie wiem, po prostu zakladam. z reszta cokolwiek, nie chce mi sie juz tracic czasu na przepychanki z wielkim panem dmq i odbijaniem jakiegos pingponga. zdrowka kolego!


Zmieniony przez - GymSherpa w dniu 05/03/2021 11:37:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Pamiętasz tu kolegę który ostatnio ze tylko apteczne gh ? Ze wszystko inne z Chin to gowno itp? On tez wyraził tylko swoją opinie a wiesz ile miałem priv wiadomości czy tak serio jest? Ze chińskie gh nie działa? Ze tylko apteka? Ze bold w boldzie to nie bold bo kasuje estro? I to od gości którzy gh biją x lat i inne środki nagle mętlik w głowie. Tak działa ten świat dużo tu jest ja słowo, i o to mi się rozchodzi ze widzę ze nie wiesz jakie twoje słowa maja konsekwencje.

Jeżeli się wypowiadamy bądźmy rzetelni, chcemy się dzielić wiedza, to prawdziwa


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-05 11:41:53
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Przyzwoita sibu?


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-03-05 11:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
dmq92
Pamiętasz tu kolegę który ostatnio ze tylko apteczne gh ? Ze wszystko inne z Chin to gowno itp? On tez wyraził tylko swoją opinie a wiesz ile miałem priv wiadomości czy tak serio jest? Ze chińskie gh nie działa? Ze tylko apteka? Ze bold w boldzie to nie bold bo kasuje estro? I to od gości którzy gh biją x lat i inne środki nagle mętlik w głowie. Tak działa ten świat dużo tu jest ja słowo, i o to mi się rozchodzi ze widzę ze nie wiesz jakie twoje słowa maja konsekwencje.

Jeżeli się wypowiadamy bądźmy rzetelni, chcemy się dzielić wiedza, to prawdziwa



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-05 11:41:53


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No udało się dojść do porozumienia, chyba mi słabo idzie tłumaczenie o co mi chodzi

Buracki charakter nie pomaga


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-05 11:57:55
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium