SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69161 Napisanych postów 332891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1571878
Były jakieś podrobki ale strasznie nieudolne
I tylko iniekcji

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-04-13 04:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 778 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94882
Jaki clen na dziś dobrze stoi? Mam do wyboru alphaGEN, nexium, malay, dBPharma i Vertex.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69161 Napisanych postów 332891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1571878
Mahler
Jaki clen na dziś dobrze stoi? Mam do wyboru alphaGEN, nexium, malay, dBPharma i Vertex.

ostatnie nexium w tych malutkich słoiczkach dziala elegancko aż za mocno trochę kij wie czy nie ma jakies dosypki
kiedyś w ciemno bym napisał DB ale naciąłem sie na samo wapno , ogólnie straszny problem był ostatnio z clenem i tak naprawdę podobno dalej jest cieżko
osobiscie postawił bym na sally masz albo andro które działa bardzo dobrze albo opcja droższa nasza aptekę i masz 100% pewniaka wtedy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 67 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1794
Mahler

Obecnie używam nexium ale kupione rok temu , po jednym tabsie musiałem zwolnić sie z pracy bo tak telepalo . Pierwszy kontakt z clenem ,może dlatego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2546 Napisanych postów 7451 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 95593
dBPharma, vertex, Nexium powinny działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 778 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94882
Smero30
Mahler

Obecnie używam nexium ale kupione rok temu , po jednym tabsie musiałem zwolnić sie z pracy bo tak telepalo . Pierwszy kontakt z clenem ,może dlatego .

Tzn co? Telepalo cię z pobudzenia czy tak po prostu?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 127897
Pytanie do osób, które brały DHB
Jakie laby oferują bezbolesną wersje tego środka ?
Jak z Estradiolem ? Obniżał u Was ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1638 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18978
paletak
Pytanie do osób, które brały DHB
Jakie laby oferują bezbolesną wersje tego środka ?
Jak z Estradiolem ? Obniżał u Was ?
panax,melia(nie wiem czy dobrze napisalem)
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 578 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26541
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 578 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26541
Mahler
Smero30
Mahler

Tzn co? Telepalo cię z pobudzenia czy tak po prostu?

Nexium brałem w zeszłym roku, wcześniej miałem clen z Balkana i nawet on tak nie czesał. Telepka to nic, mimo że nie brałem po 17 ciężko było zasnąć. JAkieś pobudzenie, serce się telepało. Odstawiłem po tygodniu, nie dla mnie, za mocne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

sunrose