SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Były jakieś podrobki ale strasznie nieudolne
I tylko iniekcji



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-04-13 04:23:23

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104078
Jaki clen na dziś dobrze stoi? Mam do wyboru alphaGEN, nexium, malay, dBPharma i Vertex.

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Mahler
Jaki clen na dziś dobrze stoi? Mam do wyboru alphaGEN, nexium, malay, dBPharma i Vertex.


ostatnie nexium w tych malutkich słoiczkach dziala elegancko aż za mocno trochę kij wie czy nie ma jakies dosypki
kiedyś w ciemno bym napisał DB ale naciąłem sie na samo wapno , ogólnie straszny problem był ostatnio z clenem i tak naprawdę podobno dalej jest cieżko
osobiscie postawił bym na sally masz albo andro które działa bardzo dobrze albo opcja droższa nasza aptekę i masz 100% pewniaka wtedy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3241
Mahler
Jaki clen na dziś dobrze stoi? Mam do wyboru alphaGEN, nexium, malay, dBPharma i Vertex.

Obecnie używam nexium ale kupione rok temu , po jednym tabsie musiałem zwolnić sie z pracy bo tak telepalo . Pierwszy kontakt z clenem ,może dlatego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
dBPharma, vertex, Nexium powinny działać

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104078
Smero30
Mahler
Jaki clen na dziś dobrze stoi? Mam do wyboru alphaGEN, nexium, malay, dBPharma i Vertex.

Obecnie używam nexium ale kupione rok temu , po jednym tabsie musiałem zwolnić sie z pracy bo tak telepalo . Pierwszy kontakt z clenem ,może dlatego .


Tzn co? Telepalo cię z pobudzenia czy tak po prostu?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 169 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129770
Pytanie do osób, które brały DHB
Jakie laby oferują bezbolesną wersje tego środka ?
Jak z Estradiolem ? Obniżał u Was ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
paletak
Pytanie do osób, które brały DHB
Jakie laby oferują bezbolesną wersje tego środka ?
Jak z Estradiolem ? Obniżał u Was ?
panax,melia(nie wiem czy dobrze napisalem)
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Mahler
Smero30
Mahler
Jaki clen na dziś dobrze stoi? Mam do wyboru alphaGEN, nexium, malay, dBPharma i Vertex.

Obecnie używam nexium ale kupione rok temu , po jednym tabsie musiałem zwolnić sie z pracy bo tak telepalo . Pierwszy kontakt z clenem ,może dlatego .


Tzn co? Telepalo cię z pobudzenia czy tak po prostu?

Nexium brałem w zeszłym roku, wcześniej miałem clen z Balkana i nawet on tak nie czesał. Telepka to nic, mimo że nie brałem po 17 ciężko było zasnąć. JAkieś pobudzenie, serce się telepało. Odstawiłem po tygodniu, nie dla mnie, za mocne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium