SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4276 Napisanych postów 7577 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 389723
Fiery
To jakie dawki brałeś ? Na jeden cykl ile powinno starczyć flakonów po 20 ml. ?

Flakonow tyle ile będzie trzeba - głupie pytanie Nawet od 0,5ml polecam zacząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7773
Cykl tak jak w przypadku tabletek, maks 4 tyg. ?

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4369 Napisanych postów 42983 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534125
Bijesz ile chcesz tak samo jest z clenem u mnie leciał 12tyg...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13249 Napisanych postów 63526 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543727
dmq92
Mejden
Testo mix, mix tren i długi Master z vedi pharma. Warto w to inwestować?

Woem tylko ze długi master bdb

Warto, paru chłopa znam co opierają swoje cykle na Vedi i są zadowoleni. Ja lece prime z Vedi + test/oxa inj.

ForMMA1990
Jak panowie z trenem Ace z BM? Chodzi mi bardziej o opinie osoby która bila, a nie wyniki badań z janosikow.

Jakbyś przypadkiem zapatrzył się na trena hexe BM to też dobry. Leciałem dosyć długo.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3825 Napisanych postów 9808 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288347
krzykacz
dmq92
Mejden
Testo mix, mix tren i długi Master z vedi pharma. Warto w to inwestować?

Woem tylko ze długi master bdb

Warto, paru chłopa znam co opierają swoje cykle na Vedi i są zadowoleni. Ja lece prime z Vedi + test/oxa inj.

ForMMA1990
Jak panowie z trenem Ace z BM? Chodzi mi bardziej o opinie osoby która bila, a nie wyniki badań z janosikow.

Jakbyś przypadkiem zapatrzył się na trena hexe BM to też dobry. Leciałem dosyć długo.

Krzykacz jak wrazenia na primie bo wlasnie tez odpalam za tydzien? Jaka dawka leci i co zauwazyles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 202 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7773
pawel82

Brałeś Clena 12 tygodni ? O kur... a :) Długo

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3825 Napisanych postów 9808 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288347
W rozsadnej dawce do przyjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 150 Wiek 32 lat Na forum 197 dni Przeczytanych tematów 6542
Lordwais
Einarr
A NPP albo deke ktoś już kuje od dna lab? Bo przez te ceny to kusi jak diabli,a z tego co zauważyłem większość tu zachwala.

dobre to chwala, dobra cena tym bardziej, sam odpalilem mastera krotki/dlugi

dawno temu odpaliłeś? Jakieś wrażenia już są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4369 Napisanych postów 42983 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534125
Fiery
pawel82

Brałeś Clena 12 tygodni ? O kur... a :) Długo

Zacząłem od 40mcg 2x ed (rano na czczo i 2-3h po posiłku przed treningiem) skończyłem na 100mcg 2x ed

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-14 11:14:09

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To jest w Ch**...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1