SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4954 Napisanych postów 6368 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116396
Alchemia bdb, melia ze słyszenia też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1670 Napisanych postów 1303 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 162994
dawidek5257
zymoplex jadl ktoś dziala czy gips ?

U mnie się sprawdził, chociaż niektórzy marudzili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 367 Napisanych postów 1011 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30737
Bpc 157 imperiala? Pojawiały się tu informacje ze hgh poszły walki do obrotu a jak z ich bpc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8268 Napisanych postów 14224 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314466
Walek byl z pol roku temu imperiala i wyglada calkiem inaczej niz org. Gh imperiala nadal git bije ciagle. Bpc ich tez teraz wypilem 3 butle przy problemach z flakami i robo robote zaj**ista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8268 Napisanych postów 14224 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314466
mikołaj93
Panowie Drodzy jak tam Testy i Treny z Melii i Alchemia Pro ? Pozdro.

Alchemi nie znam, z melii lecialem antka i mam ziomka co lecisl prswie wszystko i zadowolony tylko bolesnosc dhb i antka spora byla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43297
Imperial gh dobre, bpc tez słyszałem pozytywne opinie. Ja bym brał

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 521 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2799
Panowie zblizam sie do konca etapu deka/enan DNA ( wczesniej troche orali metka/wino BM ) wszystko ladnie sie sprawdzilo. Chce zmienic testa na cypionat dolozyc bolda i dlugiego trena w niskich dawkach ( badania na swiezo robione prolka/estro w normach caly czas cabaser/symex leci ).

Do wyboru mam zostac przy DNA albo Sky i BM jeszcze. Aktualnie jest ktos na tych sokach z tych labow jak ocena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11229 Napisanych postów 60678 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 700127
Aktualnie lecę bolda z DNA i to mogę Ci polecić...Z opinie ludzi tren E i cypek DNA również bdb...
Sky i BM u mnie brak styczności z tymi labami...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-10-28 09:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 124 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18123
Koledzy potrzebuje info o npp firmy Merck, ma ktoś doświadczenie z tą firmą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 232 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1156
nie słyszałem, a nie lepiej jakis polecany lab wybrac??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya