SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 931 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33199
pavlog89
Maj 20
Zbyt duża ilość soku i zbyt agresywne wstrzykniecie bez rozmasowania.

U mnie czy masuje czy nie jak ma być bombel to i tak jest ..

Nie ucz ojca dzieci robić nie robię inj od wczoraj :D a 2ml to duża ilość soku? Ciekawe, tymbardziej że waliłem po 4ml i zero dyskomfortu, agresywne wstrzykiwanie? Pierwszy raz w życiu o czymś takims słyszę, powiedz to pielęgniarce która Ci robi szczepionkę w sekunde każdy ma inny technikę. Niestety rozbilem na 3 pompki w 3 różne miejsca i się okazało że deka i boldek zero dyskomfortu, cypek cos nie podchodzi ale nie jest zle jak wbiłem tylko 0.8 ale na szczęście końcówka flakonu, może z następnym będzie lepiej pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6746
robertjudi
azizzz
Jak tren z ions i vertex? Z ionsa jak wbijam to za jakies 20 minut czuje mega pobudzenie no i jak otwieram ampulke to czuje ostry metaliczny zapach. A jak z vertexa otwieram to zero zapachu no i jak wbijam to żadnego pobudzenia, kompletnie nic nie czuję. A jak u was było z vertexem? Bral ktos ions i vertex żeby porównac? Zastanawiam sie czy w vertexie siedzi tren w ogole.

Zmieniony przez - azizzz w dniu 2020-11-12 04:21:12

Zmieniony przez - azizzz w dniu 2020-11-12 04:22:00

Obie firmy są ok i tren powinien działać. Co do pobudzenia to coś sobie wkręciłeś, chyba że bijesz base

Nic sobie nie wkręcam, po nexium i ions czułem ewidentne mega pobudzenie a po vertexie nic i mogłem sobie normalnie drzemkę walnąć a po nexiumie i ions to nie dalo sie zasnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12900 Napisanych postów 18737 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 338417
Weź wyjdź
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 20444 Napisanych postów 69782 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 570483
Pierwsze piwko wódka sex kreska inj wiadomo max, później już tylko gonisz za 1 razem ale nie ma tak dobrze
Porównanie inj olej vs woda - piguła wbija niewielką ilość wody kox pare ml oleju więc szybkość tłoczenia jednak ma znaczenie i w przypadku oleju jakieś to konsekwencje może mieć.

sebaksc
Bił ktoś propa z EgzoGen Pharma, Razak lub Strong Pharma Gold?

Pierwszy z listy - Egzogen.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 150 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6746
wit3k
To racja, nigdy juz nie miałem takiej samej eufori jak po pierwszych inj omo czy po mecie przy pierwszyk kontakcie z saa.

Zmieniony przez - wit3k w dniu 11/12/2020 11:26:36 AM

Ale skąd tutaj założenie, że ja to wbijałem w jakiś początkach przygody z saa? Ions i nexium za każdym razem czuje tak samo, przy vertexie nie czułem, a leciałem już wiele cykli na trenie. Wiec to nie jest tak, że ja te pobudzenie czułem tylko w 1 cyklu, w 10 czułem dokladnie to samo. Wiec to nie jest kwestia początkow z saa.

Zmieniony przez - azizzz w dniu 2020-11-12 11:58:05
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1324 Napisanych postów 1407 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 51345
Zdajesz sobie sprawę z tego komu to opowiadasz, czy nie bardzo?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wojmir28
Zdajesz sobie sprawę z tego komu to opowiadasz, czy nie bardzo?

To powiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12900 Napisanych postów 18737 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 338417
Z ludźmi, którzy biją tren od lat i bajki z Pobudzaniem nie przejdą. Zostaw takie głupoty dla siebie, wkręcasz sobie i tyle w temacie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 819 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9159
dmq92
Z ludźmi, którzy biją tren od lat i bajki z Pobudzaniem nie przejdą. Zostaw takie głupoty dla siebie, wkręcasz sobie i tyle w temacie.

Tren od lat? Ja np tego jeszcze nie bilem a lecę saa od 11 lat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14982 Napisanych postów 31298 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 211958
Żałuj
4

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Nutlove white