SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4135715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3766 Napisanych postów 3206 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16987
lodzianin1
Wydaje mi się że sibutraminy to już nie ma od kilku lat,wszystkie te sibu ktore działają mają coś innego w sobie.
Po pierwsze wiem że kilka firm szuka od lat sibu i jest zbanowana (u ruskich byka nie dawno jeszcze w aptekach ale czy mają dalej nie wiem )
Po drugie moja np żona brała kilka razy sibu aptekę i była zadowolona po tych ostatnich kiepsko się czuła, jej kolezanki podobne odczucia miały.plus kilka osób pisało że to sibu co jest obecnie ich "spiduje" co nie miało miejsca na aptecznych środkach, ciężki temat warto by przebadać


Pewnie ładują jakieś stymulanty . Skoro spiduja choć stymulanty tez mogą powodować blok apeytu i brak checi by jeść wgl

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 511 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8878
lordknaga
lodzianin1
Po winie atomica myślałem że na cięciu wyląduje, lecieliśmy chyba w 3 winko na wodzie koleżka odpuścił po 3 inj ja chyba po 4 koleżka wbił flakon do końca pod silownia z auta 15 minut wysiadał %


to nie tylko ty tak miales, moj znajomek jak to wbijal, to czesto nabieral 9 i bil bodajze 5 i nie mogl tego przepchac przez pompe, dupe mial jak sito


U mnie Shree po Alpha szło na wodzie, inj głęboko 8 mką i mimo tego w połowie stawałem bo przepchać nie mogłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 875 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104275
Ma ktoś doświadczenie z Monster lab? Słyszałem pozytywne opinie. Myślę głównie o HCG. Bo inj i orale będą raczej ok?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871092
Aktualnie lecę mix450, deke i tren ace, wszystko bajka. HCG też ich leci, ale nie mam jaj jak arbuzy, więc nie wiem czy legit A poważnie, to wszystko śmiało możesz brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2035
Panowie , Panax Pharma Cypionat walił ktoś? Mam taki nawyk ze zawsze po strzale wącham sobie sok :P i kuzwa wyczuwam w tym Panaxie jakby zapach Marcepan? Wołałem kobiete i tez wyczuwa Marcepan :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670482
Widocznie jakiś taki olej używają
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
prz1993
Aktualnie lecę mix450, deke i tren ace, wszystko bajka. HCG też ich leci, ale nie mam jaj jak arbuzy, więc nie wiem czy legit A poważnie, to wszystko śmiało możesz brać


Jak libido na dece i trenie ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21610 Napisanych postów 30841 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871092
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 511 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8878
Aby dziewczyna była spełniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 511 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8878
JakisTam
Panowie , Panax Pharma Cypionat walił ktoś? Mam taki nawyk ze zawsze po strzale wącham sobie sok :P i kuzwa wyczuwam w tym Panaxie jakby zapach Marcepan? Wołałem kobiete i tez wyczuwa Marcepan :>

Ja bym jeszcze u technika kryminolistyki zaciągnął opinie. Jak siedzę tu od 2002, tego jeszcze nie czytałem.
Bez obrazy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato