SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
TheGlenlivet
Nie wiem. Zjadłem już 160 kapsułek, po 4 dziennie (czyli 40mg dziennie) i nic. Jestem na trenie, suście i boldzie, ładnie progresowałem do tej pory, więc postanowiłem dodać metę na kilka tygodni (najbardziej zależało mi na sile), a tutaj wszystko stanęło w miejscu. Pamiętam jak 15 lat temu wcinałem metanabol z jelfy (tabletki po 5mg). Wtedy już 20-25mg porobiło mnie niemiłosiernie. Może trzeba brać pod uwagę zaniżanie stężenia i zwiększyć dawkę do 60-80mg? No nic, kupię vertexa, jak polecacie, i wtedy zobaczymy.


A badałeś estro przed wejściem na tren ale z boldem? Jak jesteś na boldzie to masz aromatyzacje na zerowym poziomie o ile bold na Ciebie tak działa, a za anabolicznosc czy ogólne zauważalne nabicie, lapanie wagi i wzrost siły odpowiada ten metyl estradiol który z niej powstaje, a wpływ na psychikę wynika z metyl dht, który choć w małej ilości powstaje szybko i jest wysoce dostępny, reszta aktywności jest porównywalna jak testosteron, taki lepszy prop. Bold ubijając Ci aromatyzacje, powoduje, nie ma korzyści z tej mety. Daj kumplowi który nie zbija aromqtazy niczym i patrz jak puchnie. Bo pomijając już fakt, że lepiej w ogóle nie wypuszczać niż wypuszczać pusta metę, to na dodatek taki lab jak dose to nie jest swiezynka, choć jest do dziś i sam go już nie używam, dawno temu na początku swojej przygody wbiłem tego sporo i wszystko działało. Sam fakt trwania na rynku tak długo poza jakimś wyjątkowym niefortunnym partactwem wyklucza że ten lab wypuścił pustaka w mecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
lodzianin1
TheGlenlivet
Panowie, metka i antek skąd najlepiej? Mam metkę dose, która wg mnie nie działa. Do wyboru mam jeszcze androchem, dna, vertex i sepah?



nie wydaje mi sie dose solidny lab a metka to już ogólnie najtanszy srodek
przy twojej bombie szukał bym gdzie indziej przyczyn bo lecisz grubo i być moze na tą chwile to już max bez dodania np slinu itd do cyklu nie bedziesz progresował


Przy takim zestawie jak się nie ma 120kg i 8% bf to prędzej bym soe zastanowił zakładajac, że bije jakieś tam średnie dawki czy żarcie i trening są dobrze ogarnięte niż dorzucanie gh i insy, które wcale nie muszą cokolwiek dać, tym bardziej na ubitym estro wbijanie gh balansuje na granicy podcierania tyłka hajsem są ewentmentu co biją mało gh i mając estro ubite i tak będą mieć korzyść ze stosowania gh ale dawka wtedy też raczej musi iść większą i na pewno nie jest to większość



Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-06-18 16:02:15
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40033
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105517
TheGlenlivet
Panowie, metka i antek skąd najlepiej? Mam metkę dose, która wg mnie nie działa. Do wyboru mam jeszcze androchem, dna, vertex i sepah?

Jak leci ponad 2 gram towaru i 5 środków to czego Ty oczekujesz po dodaniu mety? Myślisz że każdy kolejny środek doda Ci progres i skończysz na 10 środkach?
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Panowie po banie?? Czy się ogarniecie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
a co, chcieli towar tutaj zgonic?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ryneczek Lidla chcieli wcielić
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ale meta to tez całkiem mocny środek. Nie chce mi się wierzyć że gość nie poczuł nawet mimo trena. No chyba że rzeczywiście to jest wina ubitego estro. Nigdy nie przyszło mi do głowy aby ubijać estro na mecie a ten bold tutaj może to powodować „niechcący”. Gdyby nie rycie flaków to meta byłaby moim ulubionym środkiem, plus ten efekt na dopamine, od razu świat bardziej kolorowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42299
Ja po wrzuceniu 30mg mety ed to się musiałem nagimnastykować mocno, żeby ją ubić do widełek exe, ale u mnie aromatyzacja jest kosmiczna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium