SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4047
Ukrainska omka z logiem jelfy data zamiast drukowana to wybijana jak kiedyś miał ktoś taka działa normalnie? Wrzuciłbym zdjęcia ale mam ograniczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699702
Żadnej bym nie wybrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
gru988
Jak sprawa ma się z Bioniche na dzień dzisiejszy? Parę lat temu biłem cypka i było wszystko git.




Zmieniony przez - gru988 w dniu 2023-09-16 00:24:07


Oj od lat nie widziałem bionichce ogólnie był to dość solidny lab mieli chyba wpadkę z boldem jak badaliśmy kiedyś skladkowo coś mi się kojarzy ,poza tym raczej ok firma


Bioniche to latało jakieś 10lat temu bo pamiętam ten lab mieli propa 150mg/ml dobrze wspominam..
Odnośnie pisałem kilka dni temu ze wchodzę na Prop/Master Prop /Npp i albo placebo albo cos regeneracja lepsza ? Bo dziś 2 dzień wstałem rano z łóżka. Dziś 0 6.30 bez problemu ( przed budzikiem ) nie bylo takiego leżenia do upartego " a moze jeszcze uda sie odespać zasnąć bo spałem max 2-3godz " no i dziś na zajęciach byłem dość aktywny i samopoczucie odczuwalnie pozytywne. .w pewnej chwili siedziałem na wykladzie i poprostu ryj sie cieszył

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39817
Michał3737
Ukrainska omka z logiem jelfy data zamiast drukowana to wybijana jak kiedyś miał ktoś taka działa normalnie? Wrzuciłbym zdjęcia ale mam ograniczenia

Aktualnie jedyna omka to z bausch Health. Jelfa, Swiss pharma to już same walki ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
W swiss siedzi enan i prop, nic więcej, tylko te dwa estry.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-09-16 17:23:39
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
parej
Wiem, że napiszecie, że po co kombinować, weź sprawdzone laby, ale ten Panax podejrzany się wydaje, nie każdy go dobrze toleruje... A Ions niestety nie jest we flakonach po 10ml tylko po 1ml... Co sądzicie o master enan z Fusion i Melia?



Zmieniony przez - parej w dniu 2023-09-15 00:47:42

Fusion jak już pisałem kilka razy w necie tego nie widziałem ,ale tu kilka razy się wypowiedziałem,że koledzy z silki biorą i chwala
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Egon33
Dla mnie problem bolesności Panaxa nie istnieje serio . Test czy to enan, cyp czy susta ledwo czuć na drugi dzień gdzie strzał był , to samo NPP , masteron czy bold , meta inj , Antek inj. Dhb to ninja bajka ale ten środek tak ma że go czuć .

Miałem jakieś 7 lat temu dhb z firmy Apex-nic nie bolało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3051
HGH z czego polecacie? Jak stoi hormon z Panaxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Substancje anaboliczne na masę, które poza NPP (i primobolan) nadają się na masę, to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699702
Chyba pomyliłeś tematy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium