SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13141 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tak, działa za mocno tez to zauważyłem u dwóch podopiecznych właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1641 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100120
Alchemia nadal chwalona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15639
Ktoś napisał że wouk przespał 15 lat może i tak dalej bym miał 25 haha . Alchemię pamiętam z wina na wodzie bolało ale działało obecnie nie wiem . O gh już nie będę się wypowiadał bo nie chce psuć biznesów znawcom tematu .pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5831 Napisanych postów 15767 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 391369
barto81
XTANE Exemestane wyzerowało mi estro,wcześnie bralem zawsze apteczny etadron 2,5tab/tyg i trzymałem się w górnych widelkach .Takze napewno działa i to mocno

xtane dziala elegancko od 2014 roku
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13141 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
wouk
Ktoś napisał że wouk przespał 15 lat może i tak dalej bym miał 25 haha . Alchemię pamiętam z wina na wodzie bolało ale działało obecnie nie wiem . O gh już nie będę się wypowiadał bo nie chce psuć biznesów znawcom tematu .pozdrawiam


Cala Polska od amatorów po pro bije undery gh, Ape przyszedł wielki wuok i oświecił wszystkich, dzięki! Jestes wielki.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74478
clen vertex bdb , xtnade exe tez bdb dzialalo jak mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15639
Dmq92 nie jestem wielki i nigdy za takowego się nie uważałem. Zauważyłem jedno zawsze jest bronione gh z UG no fakt nie każdego stać na dobre auto za gotówkę i gh z apteki , nie neguje trenbolon masteronu nawet propa który przestał być bolesny jak stary hubei ..nie wiem czy pamiętasz ?? Ale skoro mam somatin lub rastan z ewentualnie jintropin z Rosji po co mi UG skoro już chyba nawet Ansomone ma zakaz wysyłania poza Chiny ale każdy wie lepiej .wyraziłem swoje zdanie po to chyba jest to forum nie każdy musi się z nim zgadzać . Dziwi mnie że pro biją UG znam swych i lecą tylko na omnitrope ale może zbyt pro są .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21935 Napisanych postów 31085 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 874598
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13141 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No spoko masz prawo do swojego zdania, ja się z nim nie zgadzam i tylko zaznaczę ze teraz tez inne kraje produkują dobry surowiec. A z tego co wiem to z Chin nadal wiekszoscnidzoe bez problemu sally tez zabronili jak dobrze pamietam, a jakoś znów na rynku jest u nas


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-07 15:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13141 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ps

Bilem imperiala potem rastana paczkę swojego czasu potem imperiala dalej i nie zauważyłem różnic, a tez gadali ze apteka najlepsza bla bla gowno prawda. Gdyby imperial nie działał to różnica była by kolosalna

No może inaczej, może jest lepsza ale ja nie będę przepłacać jak nie czuje różnicy i to jeszcze na moim śmiesznym poziomie wole te auto za gotówkę za to kupic


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-03-07 15:48:34
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium