SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Dugii2
yoemaster
Panowowie muszę zmienić lab cały czas korzystam z PHARMA GENETICS ,lub venom test- masteron / orale / . Lecz teraz mam dostęp poniżej 100 za via 10 ml androchem lub Dose Generics - kiedyś byłem bardzo zadowolony z tych labów - Co do Dose Generics to czy oxa- i tura jest to co ma być ?? bo mogę dostać w dobrej cenie mysle nad zapasem wieć prosze o opinie bo nie chce labów co powodują stan zapalny etc .Dziękuje za pomoc


O cenach tu nie piszemy firmy które brałeś to jakieś krzaki. Andro. I dose to sprawdzone długo na rynku są i działają bdb



Dzięki za odp sorki nie bede juz pisał o cenach , czy brałeś oxe z dose jest to co ma BYĆ czy meta siedzi ?, tak samo z testosteronem cały czas trzyma dobre stężenie ? , czy lepiej dołożyć do androchem i miec pewniaka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Dugii2
yoemaster
Panowowie muszę zmienić lab cały czas korzystam z PHARMA GENETICS ,lub venom test- masteron / orale / . Lecz teraz mam dostęp poniżej 100 za via 10 ml androchem lub Dose Generics - kiedyś byłem bardzo zadowolony z tych labów - Co do Dose Generics to czy oxa- i tura jest to co ma być ?? bo mogę dostać w dobrej cenie mysle nad zapasem wieć prosze o opinie bo nie chce labów co powodują stan zapalny etc .Dziękuje za pomoc


O cenach tu nie piszemy firmy które brałeś to jakieś krzaki. Andro. I dose to sprawdzone długo na rynku są i działają bdb

Dugii2
yoemaster
Panowowie muszę zmienić lab cały czas korzystam z PHARMA GENETICS ,lub venom test- masteron / orale / . Lecz teraz mam dostęp poniżej 100 za via 10 ml androchem lub Dose Generics - kiedyś byłem bardzo zadowolony z tych labów - Co do Dose Generics to czy oxa- i tura jest to co ma być ?? bo mogę dostać w dobrej cenie mysle nad zapasem wieć prosze o opinie bo nie chce labów co powodują stan zapalny etc .Dziękuje za pomoc


O cenach tu nie piszemy firmy które brałeś to jakieś krzaki. Andro. I dose to sprawdzone długo na rynku są i działają bdb



Dzięki za odp sorki nie bede juz pisał o cenach , czy brałeś oxe z dose jest to co ma BYĆ czy meta siedzi ?, tak samo z testosteronem cały czas trzyma dobre stężenie ? , czy lepiej dołożyć do androchem i miec pewniaka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
franekyeti
Dose bdb lab, cały czas trzyma poziom. Przez x lat na rynku odkąd są, do tej pory nie słyszałem złego słowa na temat tej firmy. A szanuje za to, że moja przygoda z koxem, zaczynała się między innymi., głównie na tym labie, kilka ładnych lat minęło, a o firmie ciągle słychać

A czy brałeś oxe z dose jest to co ma BYĆ czy meta siedzi ?, tak samo z testosteronem cały czas trzyma dobre stężenie ? , czy lepiej dołożyć do androchem i miec pewniaka ? ewentualnie jaki inny lab polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
W oxie dose jest oxa na pewno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Hej jakie opinie o eurigil hcg I ogolnie o firmie euro pharmacies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Arikes
lodzianin1
Ioms od lat trzyma się na rynku tak więc na luzie


Ions czy monster co pewniejsze?


Test obojętny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470127
Dugii2
Marian 87.
majster
Dugii2
novus labs ktoś bije ? Bił ?

Podbijam, novus / swisschem ktos stosowal/kojarzy?


Spuścizna DNA Aquilla Core


Nie wiem jak ty ale ja biłem trochę środków dna i było dobre czyli mówisz to nowe dna tak


Ten sam producent
Tzn
Ta sam osoba za to odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
yoemaster
Dugii2
yoemaster
Panowowie muszę zmienić lab cały czas korzystam z PHARMA GENETICS ,lub venom test- masteron / orale / . Lecz teraz mam dostęp poniżej 100 za via 10 ml androchem lub Dose Generics - kiedyś byłem bardzo zadowolony z tych labów - Co do Dose Generics to czy oxa- i tura jest to co ma być ?? bo mogę dostać w dobrej cenie mysle nad zapasem wieć prosze o opinie bo nie chce labów co powodują stan zapalny etc .Dziękuje za pomoc


Oxe turę brałem z dose ale to juz działało jak trzeba dose testosterony brałem sporo lat temu i nawet nie dawno cypla biłem i bdb poziom cały czas ten sam. Z andro też brałem i też cały czas bdb.

O cenach tu nie piszemy firmy które brałeś to jakieś krzaki. Andro. I dose to sprawdzone długo na rynku są i działają bdb



Dzięki za odp sorki nie bede juz pisał o cenach , czy brałeś oxe z dose jest to co ma BYĆ czy meta siedzi ?, tak samo z testosteronem cały czas trzyma dobre stężenie ? , czy lepiej dołożyć do androchem i miec pewniaka ?

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
e-lite
Arikes
lodzianin1
Ioms od lat trzyma się na rynku tak więc na luzie


Ions czy monster co pewniejsze?


Test obojętny



Nie wiem jak monster bo to nowość i na oczy nie widziałem ale ions jest długo na rynku lab bdb. Biłem sporo zeczy ionsa zawsze bdb poziom

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Marian 87.
Dugii2
Marian 87.
majster
Dugii2
novus labs ktoś bije ? Bił ?

Podbijam, novus / swisschem ktos stosowal/kojarzy?


Spuścizna DNA Aquilla Core


Nie wiem jak ty ale ja biłem trochę środków dna i było dobre czyli mówisz to nowe dna tak


Ten sam producent
Tzn
Ta sam osoba za to odpowiada


O taką odp mi chodziło. Pozdro

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium