SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
OneStepCloser
Lordwais
OneStepCloser
OneStepCloser
Bold, deka, npp,antek: BM,Sky lab, biosira, bioniche, dna, aquila
Doradzcie panowie co z czego najlepsze


A orale z wyzej wymienionych firm? Wszystko hula jednakowo czy w cos celewac bardziej jesli cena nie gra roli?
Dzieki!


Aquila nie ma orali jeszcze, a z reszty bralbym DNA, a konkretnie co bedzie szlo z orali?


Antek, meta, tura, winko, oxa
A jak mastery z dna, tez godne polecenia? Czy cos z wyzej wymienionych firm bedzie lepszego?


DNA master niedawno bite godne polecenia, z labami masz dobry wybor
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
OneStepCloser
OneStepCloser
Bold, deka, npp,antek: BM,Sky lab, biosira, bioniche, dna, aquila
Doradzcie panowie co z czego najlepsze


A orale z wyzej wymienionych firm? Wszystko hula jednakowo czy w cos celewac bardziej jesli cena nie gra roli?
Dzieki!


Dna z orali tura leciala git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1366
Tren Ace od DNA (mój pierwszy kontakt z trenem), już po wyjęciu specyficzny chemiczny zapach.
Ich stronka nie działa, ale jedna literka na skreczu jest do ch**a nie podobna,
słyszałem, że tren jak się da kropelkę na język to szczypię, tak jest i w tym przypadku.
Zamierzam bić eod, za mną już 2 strzały, jak narazie brak kaszlu, mój pot j**ie identycznie jak ten olej,
myślicie, że jest legit ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1366
Panowie, następne pytanie jak Test 400 od DNA ?
Oraz Masteron 200 enan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Dobre opinie o tych srodkach co pytasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62189
themrm
Panowie, następne pytanie jak Test 400 od DNA ?
Oraz Masteron 200 enan ?


Bardzo dobrze.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Dna ma dobre srodki tak wiec śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938533
themrm
Tren Ace od DNA (mój pierwszy kontakt z trenem), już po wyjęciu specyficzny chemiczny zapach.
Ich stronka nie działa, ale jedna literka na skreczu jest do ch**a nie podobna,
słyszałem, że tren jak się da kropelkę na język to szczypię, tak jest i w tym przypadku.
Zamierzam bić eod, za mną już 2 strzały, jak narazie brak kaszlu, mój pot j**ie identycznie jak ten olej,
myślicie, że jest legit ?

Kaszel nie jest wyznacznikiem działania trenu... leciałem ten tren i byłem zadowolony...

themrm
Panowie, następne pytanie jak Test 400 od DNA ?
Oraz Masteron 200 enan ?

T-400 lecę już od dłuższego czasu , działa bdb...mastera niedługo odpalam , wziąłem bo zgarnia dobre opinie i ludzie sobie chwalą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
themrm
Panowie, następne pytanie jak Test 400 od DNA ?
Oraz Masteron 200 enan ?


Używam t400 i polecam. Działa jak trzeba. Mastera od nich nie brałem ale ma pozytywne opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
themrm
Tren Ace od DNA (mój pierwszy kontakt z trenem), już po wyjęciu specyficzny chemiczny zapach.
Ich stronka nie działa, ale jedna literka na skreczu jest do ch**a nie podobna,
słyszałem, że tren jak się da kropelkę na język to szczypię, tak jest i w tym przypadku.
Zamierzam bić eod, za mną już 2 strzały, jak narazie brak kaszlu, mój pot j**ie identycznie jak ten olej,
myślicie, że jest legit ?


Tren jest dość specyficznym środkiem. Myśle ze poczujesz jeśli to będzie tren. Poczytaj o typowych sajdach. W mniejszym lub większym stopniu pewnie ich doświadczysz. Dna ma dobre opinie. Ja biłem ich tren e i działał jak należy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium