SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ciekawe rzeczy piszecie o euro pharmacies bo ja biłem od wiosny enana, cypio , deke i życiowa formę zrobiłem nawet badania są testa na moim profilu, wyj**any w kosmos a bite było 1 ml e3d , chłopaki odetnie bili i wszyscy zadowoleni wiec nwm co to za pseudo opinie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak taki olej maja 1 litr po 10 zł to biorę 100 heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2596
Jutro zaczynam NPP Golden labs mam nadzieje ze coś tam siedzi za jakiś czas zdam opinie, Bolek dopiero 3 tydzień będzie wiec jeszcze za wcześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bolda czuć już pięknie po 14 dniach. Z niczym nie da się pomylić tego jak zaczyna Cię nabijać i robić efekt 3D

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2971
jano81
To ciekawe rzeczy piszecie o euro pharmacies bo ja biłem od wiosny enana, cypio , deke i życiowa formę zrobiłem nawet badania są testa na moim profilu, wyj**any w kosmos a bite było 1 ml e3d , chłopaki odetnie bili i wszyscy zadowoleni wiec nwm co to za pseudo opinie


Ja to samo, ale cóż..;>
Zbędna dyskusja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
jano81
To ciekawe rzeczy piszecie o euro pharmacies bo ja biłem od wiosny enana, cypio , deke i życiowa formę zrobiłem nawet badania są testa na moim profilu, wyj**any w kosmos a bite było 1 ml e3d , chłopaki odetnie bili i wszyscy zadowoleni wiec nwm co to za pseudo opinie
Jak u Ciebie śmiga to dobrze ale Euro Pharmacies ma ogólnie złe opinie i za dużo kolegów, w tym ja się na nim przejechałem, miałem kilka środków od nich i żaden nie klepał, zero efektów w praktyce i badaniach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2971
Gucio547
Ja też bym celował w sprawdzone i polecane laby a z tych co wymieniłeś to brał bym Alphe Zenece bo biłem od nich dużo środków i wszystko klepało, nie mówiąc już o opakowaniu bo to najmniej ważne ale do tej pory nie widziałem tak starannie i estetycznie wykonanego opakowania, nawet ampułki są przykryte takim plastikowym wieczkiem z logo Alpha Zeneca, jak dla mnie bardzo niedoceniany lab


lodzianin1
Plus AZ już sporo lat na rynku


stara Alpha Zeneca nie wiem, obecnie jako Alcaloid - dno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ja piszę o tej sprzed jakiś 3-4 lat obecnie u nas nie dostępna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2596
Cayek
Bolda czuć już pięknie po 14 dniach. Z niczym nie da się pomylić tego jak zaczyna Cię nabijać i robić efekt 3D


No u mnie jeszcze nic nie czuć biorę 400mg raz w tygodniu. Z każdym z kim gadałem mowil ze bold dopiero od 4-5 tygodnia się wkręca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 1571 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26222
Osobiście brałem kilka środków od Euro pgarnacies to parę lat temu 3-4 testosteron był jeszcze ok. Orale z ramtad nigdy nie działały. Obecnie skupiłem się na parę środków wysłałem trochę i efekt taki ze wyładowało wszystko w kiblu.
Jak na Tobie wszystko dzhsja to tylko wcinaj i sie ciesz. Ja wyrażam swoją opinię co do tego labu. Nie tknę nic od nich.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej