SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Wasyl__
Na naszym forum dna same pozytywy, a gdy wejdziemy na forum konkurencyjne to odechciewa się kupować ten lab. O co tu kaman :)


domysl sie dobre pieski tu chwala
1

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34545 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938523
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Jak tam bm pharmaceuticals jakosciowo ? Opakowania elegantne az milo , przechodze z nexium test e na bm cypio mam nadzieje na dobra jakosc tego labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Thomas07
Jak tam bm pharmaceuticals jakosciowo ? Opakowania elegantne az milo , przechodze z nexium test e na bm cypio mam nadzieje na dobra jakosc tego labu

Akurat a propos tego co wyżej pisałem. Czyli jeden ch.... Kwestia ceny i tego czy wolisz ampy czy viale. Ja wybiorę nexa bo mi tak wygodniej i taniej.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
dugii2
krzykacz
DB Pharma ma dobry tren.


Całe db jest dobre



Wiadomka
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Krzychu79
Thomas07
Jak tam bm pharmaceuticals jakosciowo ? Opakowania elegantne az milo , przechodze z nexium test e na bm cypio mam nadzieje na dobra jakosc tego labu

Akurat a propos tego co wyżej pisałem. Czyli jeden ch.... Kwestia ceny i tego czy wolisz ampy czy viale. Ja wybiorę nexa bo mi tak wygodniej i taniej.


Ampy viale bez roznicy i tak wszystko wciagne w lotke , nexium lecialem ostatnie 7 miesiecy a teraz mialem od reki bm wiec wzielem wazne zeby kopalo , cena nie byla az tak wysoka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Thomas07
Krzychu79
Thomas07
Jak tam bm pharmaceuticals jakosciowo ? Opakowania elegantne az milo , przechodze z nexium test e na bm cypio mam nadzieje na dobra jakosc tego labu

Akurat a propos tego co wyżej pisałem. Czyli jeden ch.... Kwestia ceny i tego czy wolisz ampy czy viale. Ja wybiorę nexa bo mi tak wygodniej i taniej.


Ampy viale bez roznicy i tak wszystko wciagne w lotke , nexium lecialem ostatnie 7 miesiecy a teraz mialem od reki bm wiec wzielem wazne zeby kopalo , cena nie byla az tak wysoka a pytam bo osobiscie bm pierwszy raz bede lecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
mapetttmapettt
Wasyl__
Na naszym forum dna same pozytywy, a gdy wejdziemy na forum konkurencyjne to odechciewa się kupować ten lab. O co tu kaman :)


domysl sie dobre pieski tu chwala


A ty właśnie zakończyłeś swoje chwalenie i poniżanie innych
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2062
Kupiłem NPP z dna na początku roku, brałem kota w worku bo u mnie swierzy lab, na żadnym forum nie było informacji. Działa jak trzeba. Po 2 flakonach zmieniłem na BM i kończę 2 paczkę i również działa. Gdzieś za 2 tyg odpalam tren ACE z BM i sam się przekonam czy działa. W tle leciał prop z bionicha kosa, teraz mam genameda i źle go znoszę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Thomas07
Jak tam bm pharmaceuticals jakosciowo ? Opakowania elegantne az milo , przechodze z nexium test e na bm cypio mam nadzieje na dobra jakosc tego labu



Lece TC BM od tego roku do primy i tura/oxa inj.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej