SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 276317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 391 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 15282
Wasyl__
Na naszym forum dna same pozytywy, a gdy wejdziemy na forum konkurencyjne to odechciewa się kupować ten lab. O co tu kaman :)

domysl sie dobre pieski tu chwala
1

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4085 Napisanych postów 41265 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 521841
Strasznie płytki myślenie...aż żal odpisywać...
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 469 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5491
Jak tam bm pharmaceuticals jakosciowo ? Opakowania elegantne az milo , przechodze z nexium test e na bm cypio mam nadzieje na dobra jakosc tego labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4120 Napisanych postów 7456 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 388203
Thomas07
Jak tam bm pharmaceuticals jakosciowo ? Opakowania elegantne az milo , przechodze z nexium test e na bm cypio mam nadzieje na dobra jakosc tego labu

Akurat a propos tego co wyżej pisałem. Czyli jeden ch.... Kwestia ceny i tego czy wolisz ampy czy viale. Ja wybiorę nexa bo mi tak wygodniej i taniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12473 Napisanych postów 63362 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 542773
dugii2
krzykacz
DB Pharma ma dobry tren.

Całe db jest dobre

Wiadomka
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 469 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5491
Krzychu79
Thomas07

Akurat a propos tego co wyżej pisałem. Czyli jeden ch.... Kwestia ceny i tego czy wolisz ampy czy viale. Ja wybiorę nexa bo mi tak wygodniej i taniej.

Ampy viale bez roznicy i tak wszystko wciagne w lotke , nexium lecialem ostatnie 7 miesiecy a teraz mialem od reki bm wiec wzielem wazne zeby kopalo , cena nie byla az tak wysoka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Thomas07
Krzychu79
Thomas07

Ampy viale bez roznicy i tak wszystko wciagne w lotke , nexium lecialem ostatnie 7 miesiecy a teraz mialem od reki bm wiec wzielem wazne zeby kopalo , cena nie byla az tak wysoka a pytam bo osobiscie bm pierwszy raz bede lecial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24194 Napisanych postów 256978 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1323947
mapetttmapettt
Wasyl__
Na naszym forum dna same pozytywy, a gdy wejdziemy na forum konkurencyjne to odechciewa się kupować ten lab. O co tu kaman :)

domysl sie dobre pieski tu chwala

A ty właśnie zakończyłeś swoje chwalenie i poniżanie innych
6

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 131 dni Przeczytanych tematów 2013
Kupiłem NPP z dna na początku roku, brałem kota w worku bo u mnie swierzy lab, na żadnym forum nie było informacji. Działa jak trzeba. Po 2 flakonach zmieniłem na BM i kończę 2 paczkę i również działa. Gdzieś za 2 tyg odpalam tren ACE z BM i sam się przekonam czy działa. W tle leciał prop z bionicha kosa, teraz mam genameda i źle go znoszę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12473 Napisanych postów 63362 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 542773
Thomas07

Lece TC BM od tego roku do primy i tura/oxa inj.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Masa